• DOLAR
  5,7552
  %0,10
 • EURO
  6,3487
  %0,12
 • ALTIN
  271,72
  %-0,06
 • BIST
  103.781
  %-1,00
‘AGDAŞ Sakarya’da temiz havanın güvencesi olmuştur’

‘AGDAŞ Sakarya’da temiz havanın güvencesi olmuştur’

Erdem Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sn. M. Nezih Erdem, AGDAŞ’ı ziyaret ederek 2018 yılında yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. SAKARYA Erdem Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve AGDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Sn. M. Nezih ERDEM, holding şirketlerinden olan AGDAŞ Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş’ye ziyarette bulundu. 28 Kasım tarihinde gerçekleşen ziyarette ERDEM, AGDAŞ Genel Müdürü […]

Booking.com

Erdem Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sn. M. Nezih Erdem, AGDAŞ’ı ziyaret ederek 2018 yılında yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

SAKARYA

Erdem Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve AGDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Sn. M. Nezih ERDEM, holding şirketlerinden olan AGDAŞ Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş’ye ziyarette bulundu. 28 Kasım tarihinde gerçekleşen ziyarette ERDEM, AGDAŞ Genel Müdürü Sn. Kenan Demir ve Genel Müdür Yardımcıları Gürsel Yağan ve Mesut Yaşar Uzun’dan 2018 yılında yapılan yatırım çalışmaları, abonelikler ve diğer çalışmalar hakkında bilgi aldı. AGDAŞ Çağrı Merkezi’ni ziyaret eden ERDEM, çağrı karşılayarak bir müşterinin abonelik işlemini gerçekleştirdi. Müşterileri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını titizlikle yürüten tüm AGDAŞ çalışanlarına teşekkür etti.

Yaklaşık 3 yıldır abonelik işlemlerini 444 54 99 numaralı çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirerek müşterilerine büyük kolaylık sağlayan AGDAŞ, bu yıl devreye aldığı web sitesi üzerinden abonelik sistemi ile müşterilerini çok daha hızlı doğal gaz abonesi olacak imkânı sağlıyor.  Yapılan açıklamada bu yıl aralık ayına kadar 22 binden fazla yeni abone alındığı, toplam abone sayısının 214 bini geçtiği aktarıldı.

Sakarya’da Temiz Havanın Güvencesi

2003 yılında ERDEM Holding tarafından Türkiye’nin ilk özelleştirilen doğal gaz dağıtım şirketi olan AGDAŞ, yaptığı 4.000 km’lik doğal gaz alt yapı yatırımı ile hem Sakarya ekonomisine çok önemli katkılar sağlamış hem de Sakarya’yı kömür kokusundan kurtararak Sakarya’da temiz havanın güvencesi olmuştur.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com