İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apetit İle Dünyanın Lezzeti Aystown’da

Dünya mutfağının en leziz ve seçkin örnekleri Sakarya’ya geliyor. Yeme içme konseptinde hizmet veren markalarını bir araya getirecek tek konsept yaşam merkezi olan Aystown, Apetit markası ile dünya mutfağını Sakarya’nın beğenisine sunuyor.

SAKARYA – e24 İletişim ve Tasarım Ajansı

Bir masa etrafında toplanıp, damak zevkimize uyan lezzetler eşliğinde paylaşmak ve gülmek, hayatın en büyük keyiflerinden biri. Kimi zaman güzel günleri kutlamak, kimi zaman ise sürekli değişen mevsimlerin rüzgârını hissetmek için değer verdikleriniz ile bir arada, favori yemekleriniz ile sohbetlerinize, size yakışır bir alan gerek. Bu kapıdan girdiğinizde siz, sevdikleriniz ile bir masa seçin yeter. Nefes alan bir alanda iz bırakan lezzetler eşliğinde keyifli bir zaman geçirmek istiyorsanız; aradığınız yer, Apetit.

DÜNYA MUTFAĞI

Serdivan’da açılış için geri sayıma geçen Sakarya’nın yeme içme konseptinde hizmet veren markalarını bir araya getirecek tek konsept yaşam merkezi olan Aystown, Apetit ile dünyayı ayağınıza getirecek. Dünya mutfağından en leziz yemeklerin yer alacağı Apetit, yeni bir lezzet durağı olacak. Meksika’dan Uzakdoğu’ya kadar dünyanın farklı yerlerinden en özel lezzetlerin menüsünde yer alacağı Apetit, özel konsepti ve hizmet kalitesiyle müşterilerine harika bir atmosfer sunacak.

FARKLI KÜLTÜRLER FARKLI LEZZETLER

Apetit Hakkında bilgilendirmelerde bulunan Aystown Yaşam Merkezi Mutfak Koordinatörü Murat Bozok, Apetit’in dünyanın en özel lezzetlerini misafirlerine sunacağını ifade ederek, “Dünya Mutfağındaki en özel tatları ve yemekleri Apetit’in menüsünde bir araya getirdik. Meksika’dan Fransa’ya, Uzakdoğu’dan İtalya’ya kadar farklı coğrafyalar ve kültürlere ait lezzetler Apetit’in mutfağından Sakaryalıların beğenisine sunulacak. Apetit, Aystown’un en özel markalarından biri olarak farklı konsepti ile hizmet verecek” diye konuştu.

AYSTOWN PROJESİ HAKKINDA:

Aystown Yaşam Merkezi, Serdivan Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı üzerinde bulunuyor.  Sadece yeme içme üzerine faaliyet gösteren bir yaşam merkezi olan Aystown Yaşam Merkezi’nde restoranlar, açık hava sahnesi, toplantı merkezi, açık ve kapalı çocuk oyun alanı ve kafeteryalar yer alacak.  Aystown Yaşam Merkezi’nde bulunan 200 kişilik toplantı salonu AYSTOWN Salon birçok toplantı ve etkinliğe ev sahipliği yapacak. Ayrıca Aystown Yaşam Merkezi’nin açık hava sahnesi de konser, dinleti, tiyatro gösterileri gibi farklı etkinliklere sahne olacak. Aystown Yaşam Merkezi’nin en önemli özelliklerinden birisi de özel etkinlikler için kullanılacak sergi alanı olacak. Bu alanda imza günleri, özel gün davetleri, buluşmalar ve sergiler düzenlenebilecek. Aystown Yaşam Merkezi’nde aileler restoran ve kafeteryalarda hoş vakit geçirirken, AYSTOWN Çocuk’ta ise çocuklar özel eğitmenler eşliğinde eğlenme imkânı bulacak. Sakarya’nın yeni yaşam merkezi olacak olan Aystown açılışta Apetit, Strada Burger, Çayamola, Lush, Yegane ve Coffee & Dreams markalarına ev sahipliği yapacak. Aystown’da bulunan restoran ve kafeteryalarda yerel lezzetlerden dünya mutfağına, farklı kahve deneyimlerinden kebaplara kadar geniş bir yelpazede hizmet verecek. 

Reklamlar

İlk yorum yapan siz olun

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan marmarabasin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.