İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Öğrenciler İnternetsiz Kalmasın

Sakarya’nın interneti Myfi, yeni eğitim ve öğretim yılında öğrencilerin internetsiz kalmaması için öğrencilerin olduğu evlere özel kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Eylül ayı boyunca gerçekleşecek yeni aboneliklerde ilk ay internet ücretsiz olacak.

SAKARYA – e24 İletişim ve Tasarım Ajansı

Sakarya’da altyapı sorunu yaşayan kullanıcılar başta olmak üzere, yüksek hızda yükleme ve indirme hızına ihtiyaç duyan kullanıcılara hizmet veren İnternet Servis Sağlayıcısı Myfi, yeni eğitim öğretim yılında da eğitime destek olmaya devam ediyor. Myfi’nin Eylül boyunca devam edecek kampanyası ile, öğrencilere özel internet ücretsiz olacak. Evinde öğrenci bulunan yeni aboneler, ilk ay internetlerini ücretsiz olarak kullanacak. Kampanya Eylül ayı sonuna kadar geçerli olacak.

ÖĞRENCİ KAMPANYASI

Kampanya ile ilgili Myfi’den yapılan açıklamada,” Sakarya’da eğitim gören ilk, orta, lise ve üniversite öğrencilerine yönelik kampanyamızı başlattık. Eylül ayı boyunca yeni bağlantı yapılacak ev abonelerimize yönelik kampanyamız kapsamında, evlerinde öğrenci bulunan kullanıcıların ilk ay interneti bizden olacak. Üniversite öğrencileri içinde geçerli olacak kampanyamız Eylül ayı sonuna kadar devam edecek” dendi.

MYFİ HAKKINDA

Sakarya’nın interneti Myfi, ayda 55 TL’den başlayan fiyatlarla sınırsız ve limitsiz internet deneyimi sunuyor. Myfi ile AKK’nin kalkması sonrası limit doldurduğunuzda internetinizin kesilmesi kabusunuz ise sona eriyor.  Myfi ayda 55 TL’den başlayan fiyatlarla limitsiz ve kesintisiz internetin keyfini yaşatıyor. Adil Kullanım Kotasını yıllardan beri uygulamayan Myfi, AKK’siz internet paketi kullananların limit aşımı sonrasında internet hizmetinin kesilmesi kabusunu yaşamasını da sona erdiriyor. Myfi’de limit aşımı, kota sonrası internet hizmeti kesilmesi gibi uygulamalar bulunmuyor.  Myfi’nin en büyük avantajı ise altyapıya gereksinim duymaması. Yani binanızda telefon altyapınız yoksa, internetsiz kalmanıza gerek yok. Myfi, kendisine özel Air Fiber teknolojisi ile kablosuz interneti evlerinize taşıyor. AKK’siz ve altapısız internet imkanı sunan Myfi’nin ayrıca şirketlere yüksek upload çözümleri, simetrik internet paketleri ve Metro Ethernet seçenekleri de bulunuyor.  Myfi’de taahhüt vermenize de gerek yok. Ön ödemeli internet hizmeti sunan Myfi, kendi sitesinde yer alan Online İşlemler seçeneğinde banka ve kredi kartları ile online ödeme alarak süre uzatımı yapıyor. Ayrıca Sakarya’da bulunan Myfi bayileri ve Faturamatiklerden de süre uzatma işlemi gerçekleştirilebiliyor. Kullanıcılar istedikleri zaman paketlerini 1 ay uzatıp istedikleri zaman ara veriyor. Ayrıca kullanıcılar her ay istedikleri hızdaki paketi geçip arttırma ve azaltma imkanlarına da sahipler. Ayda 55 TL’den başlayan fiyatlarla Sabit ücret, taahhüt ve limitin olmadığı Myfi’ye abone olmak için 0264 440 00 00 numaralı telefondan ve www.myfi.com.tr adresinden bilgi almak mümkün.

 

 

 

Reklamlar

İlk yorum yapan siz olun

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan marmarabasin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.