12.6 C
İstanbul

REMAX Hür 16’ncı yılında yeni yerinde

- REKLAM -

REMAX Hür Gayrimenkul Şirketi kuruluşunun 16. yılını yenilenen işyerinin açılış ile kutladı.

SAKARYA – Levent CANDAN

Gayrimenkul sektörünün önde gelen markası REMAX’in, Sakarya temsilcisi REMAX Hür Gayrimenkul Ltd. Şti sahibi Turan Çakar, yeni ofislerinin açılışını muhteşem bir organizasyonla gerçekleştirdi. Semerciler Mahallesi Çark Caddesi Poyraz Sokak No: 8’deki ofisin açılış törenine SATSO Başkanı Akgün Altuğ, SESOB Başkanı Hasan Alişan, REMAX’in çevre il temsilcileri, sektörün önde gelen isimleri, iş, sanat, spor, siyaset ve medya camiasından çok sayıda davetli katıldı. Görkemli bir törenle açılış kurdelesinin kesildiği açılışta konuklar, yeni hizmet binasını gezdi.

MÜKEMMEL OFİS TASARIMI

Dizaynının iç mimar Birgül Çakar tarafından yapıldığı ofisin katlarını gezen konuklar, görsellik ve çalışma konforu sağlayan tasarıma hayran kaldı. REMAX Hür Genel Müdürü Turan Çakar, açılışta konukları ile yakından ilgilenirken, yeni ofislerinde çalışma düzeni ve gerçekleştirecekleri hedefleri anlattı. Gayrimenkul danışmanlarını motive eden bir çalışma ortamı ve müşteriler için tüm konforu düşündüklerini belirten Çakar, dost ve müşterilerini yeni ofislerinde ağırlamaktan mutlu olacaklarını ifade etti.

SONUÇ ODAKLI HİZMET

16 yılda geldikleri noktayı dostları ile paylaşan Turan Çakar, “2003 yılında yıkık bir şehirde başlayan serüvenimiz, gayrimenkul pazarında 16 yıldır ağırlığını sürdürerek devam ediyor. Dünyanın en büyük uluslararası kurumsal gayrimenkul ağı olan REMAX sektörümüzde bir çok konuda öncülük ve yenilik getirmiştir. Biz de bu gelişmeler sürecinde hedef çıtamızı yükselterek, sektörümüzdeki hizmet kalitesini en üst düzeyde sunabileceğimiz yeni ofisimizi açtık.

Biz REMAX Hür ofisi olarak hedeflerimizi kadromuza katılan eğitimli güvenilir danışman arkadaşlarımızla ve daha büyük ofisle gerçekleştiriyoruz. Mülk almak ya da satmak isteyenlerin almak istediği sonuç odaklı hizmeti ayaklarına getiriyoruz. Dünyanın en büyük ve en çok Gayrimenkul satan REMAX’ın Sakarya temsilcisiyiz, 300 m2’lik ofisimizde konusunda uzman 20 Arkadaşımızla size gayrimenkul almak, satmak ya da yatırım danışmanlığı konularında hizmetin en iyisini ve kalitelisini sunmaya çalışıyoruz. Açılışımız gerçekleştirdiğimiz bu mutlu güne katılarak bizleri onurlandıran tüm dost ve meslektaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu. Açılış töreni sonrası düzenlenen kokteylde, şirketin çalışmaları, danışmanları ve yeni ofisin tanıtıldığı açılış gününe özel bastırılan REMAX Hür dergisi ile birer çam fidesi konuklara dağıtıldı.

 

- REKLAM -
- REKLAM -spot_img

Araç Kiralama - Arayın, Karşılaştırın ve Tasarruf Edin

Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler