İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sağlıkla büyük eksik bu klinikle son buluyor

Sakarya’nın Serdivan İlçesi’nde sağlık sektörüne büyük bir yatırım yapılıyor. İki girişimci doktor el ele vererek, daha iyi hizmet için Psikiyatri Kliniği kurmaya hazırlanıyor.

SAKARYA – Levent CANDAN

Özellikle çocuk psikiyatrisi ve psikiyatri branşlarında yetersiz kalan Sakarya’nın hizmetine iki girişimci, genç doktorlarımız el attı. Çocuk, genç, yetişkin yaş gruplarında psikiyatri dalında hizmeti   “Mimoza Psikiyatri Kliniği Akademisi” verecek ve açılışı ise Serdivan Sapak Cami Bölgesi’nde 21 Aralık Cuma günü saat 15:00’da törenle gerçekleşecek. Çocuk psikiyatri branşında etkisiz ve yetersiz kalan Sakarya’da bu hizmeti Dr. Fatma Turna verecek. Genç ve Yetişkin psikiyatrisinde de Dr. Esra Demiryürek hastalarına hizmet verecek. Eksiği derinden hissedilen Çocuk ve Yetişkin Psikiyatrisin de bu eksiği dolduracak yatırım çok yakında ortadan kalkacak. 21 Aralık 2018 Cuma günü saat 15:00’da kokteyl eşliğinde gerçekleşecek olan açılış için geri sayım başladı. Resmi açılışı gerçekleşecek olan ‘Mimoza Psikiyatri Kliniği Akademisi’ hizmete start d,yecek. ‘Sağlıklı bireyler, sağlıklı insanlar’ sloganı ile yola çıkan iki genç ve başarılı girişimci doktor hasta kabulüne de başladı.

Reklamlar

İlk yorum yapan siz olun

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan marmarabasin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.