• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
Ayça Kut kimdir?

Ayça Kut kimdir?

Ayça Kut kimdir? Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (Fransızca) bölümünden 1995 yılında mezun olan Ayça Kut, 1997 yılında Marmara Üniversitesi’nde İşletme (İngilizce) üzerine yüksek lisansını tamamladı. Kariyerine Yapı Kredi Bankası’nda başlayan Kut; ardından Lafarge, Vodafone, Leroy Merlin ve DowAksa Advanced Composites gibi her biri kendi sektöründe öncü olan pek çok kurumda üst düzey […]

Booking.com

Ayça Kut kimdir?

Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (Fransızca) bölümünden 1995 yılında mezun olan Ayça Kut, 1997 yılında Marmara Üniversitesi’nde İşletme (İngilizce) üzerine yüksek lisansını tamamladı.

Kariyerine Yapı Kredi Bankası’nda başlayan Kut; ardından Lafarge, Vodafone, Leroy Merlin ve DowAksa Advanced Composites gibi her biri kendi sektöründe öncü olan pek çok kurumda üst düzey ve insan kaynakları yöneticiliği pozisyonlarında görev yaptı. Olmuksan International Paper ailesine katılmadan önce DowAksa Advanced Composites İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapan Kut, 2016 yılında Olmuksan International Paper ailesine katıldı. 2016 yılından bu yana Olmuksan International Paper’da İnsan Kaynakları Direktörü olarak görevini sürdüren Kut, 1 Ekim 2019 itibariyle görevine Güney Batı Avrupa İnsan Kaynakları Direktörü olarak devam edecek.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Ayça Kut kimdir?

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com