İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ayça Kut kimdir?

Ayça Kut kimdir?

Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (Fransızca) bölümünden 1995 yılında mezun olan Ayça Kut, 1997 yılında Marmara Üniversitesi’nde İşletme (İngilizce) üzerine yüksek lisansını tamamladı.

Kariyerine Yapı Kredi Bankası’nda başlayan Kut; ardından Lafarge, Vodafone, Leroy Merlin ve DowAksa Advanced Composites gibi her biri kendi sektöründe öncü olan pek çok kurumda üst düzey ve insan kaynakları yöneticiliği pozisyonlarında görev yaptı. Olmuksan International Paper ailesine katılmadan önce DowAksa Advanced Composites İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapan Kut, 2016 yılında Olmuksan International Paper ailesine katıldı. 2016 yılından bu yana Olmuksan International Paper’da İnsan Kaynakları Direktörü olarak görevini sürdüren Kut, 1 Ekim 2019 itibariyle görevine Güney Batı Avrupa İnsan Kaynakları Direktörü olarak devam edecek.

Reklamlar

İlk yorum yapan siz olun

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan marmarabasin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.