İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Koray Avcı Kimdir?

Koray Avcı

Koray Avcı 3 Şubat 1984’te Ankara’da doğmuştur. Aslen Erzincanlıdır. 170 cm boy uzunluğunda ve 74  kilogram ağırlığındadır. Koray Avcı söz yazarı, bestekâr, şarkı yorumcusu ve müzisyendir. Çocukluğundan itibaren her zaman resim ve müziğe karşı ilgisi olmuştur. Sıkı bir Fenerbahçelidir. Kendisini kültürüne çok bağlı olarak ifade eden Koray Avcı’nın konserlerine çıkmadan önce eski türküleri dinleme alışkanlığı vardır. Çalışkan bir insandır. Koray Avcı slow pop, Türk halk müziği, tasavvufi ve halk müziği tarzlarında şarkı yorumlamıştır. Etkileyici sesiyle herkesi kendine hayran bırakmıştır.

Koray Avcı’nın Eğitim ve Müzik Hayatı

Koray Avcı’nın ailesi onun ilim irfan sahibi olmasını ve pozitif bilimler alanında eğitim almasını ister. Koray Avcı 2008 yılında Muğla Üniversitesi’nde Fizik bölümünü kazanır ve Ankara’yı, müziği, hayallerini bırakıp Muğla’ya gider. Eğitimine devam ederken 2010 yılında Acun Ilıcalı’nın Yetenek Sizsiniz Türkiye programında beatbox ve Volkan Konak taklidi yaparak 2. tura yükselir.

Sonra hayatının akışını değiştirecek kırılma yaşar. Avcı sokakta arkadaşıyla birlikte gitar çalıp şarkı söylemeye başlar. Okulu bitince Ankara’ya döner. Orada yine arkadaşlarıyla beraber sokakta, toplu taşıma araçlarında çalmaya başlar. 2012 yılında metroda söylediği şarkının kaydedilip YouTube’a yüklenmesiyle ilgi odağı olur. O günden sonra güçlü ve geniş bir izleyici kitlesine ulaşır. Konserler vermeye başlayarak iyice tanınmış olur. Müzik listelerinin başında gelen tüm eserler Yeni şarkılar indir platformunda paylaşılır.

Koray Avcı’nın Şarkıları 

İlle de Sen, İçimde Ölen Biri Var, Merdo, Ne Sen Leylasın Ne de Ben Mecnun, Kül, Kendine İyi Bak, Neriman, Öyle Bir Aşk ki, Ötme Bülbül Ötme şarkıları dillerden düşmüyor. Ayrıca Sarhoş Gibiyim, Yanımda Sen Olmayınca, Unutamam Seni, Ummadığım Anda, Sen, Sessiz Kadın, Sevda, Sonra Dersin ki, Seni Kimler Aldı, Yakarım Geceleri, Sonunu Sorma, Sorma, Yazımı Kışa Çevirdin adlı şarkıları vardır. Sanatçının amatör ve single çalışmalarına Koray Avcı Mp3 indir den ücretsiz olarak ulaşılabilir.

Kaynak: Müzik indir