İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mustafa Gürkan kimdir?

1980 Aydın Nazilli doğumlu olup, ilköğrenimini Nazilli, orta öğrenimini Manisa Beydere Ziraat Meslek Lisesinde tamamlamıştır. Yükseköğrenimi Selçuk Üniversitesi Silifke Taşucu M.Y.O Bahçe Ziraatı, Yüzüncü Yıl Ünv. Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri bölümlerinde tamamlamış, Gazi Osman Paşa Ünv. Fen Bilimleri Enstitüsünde Tarım Ekonomisi Ana Bilim Dalında Yüksek Lisansını gerçekleştirmiş olup halen Kahramanmaraş Sütçü İmam Ünv. Fen Bilimleri Enst. Tarım Ekonomisi Ana Bilim dalında doktora çalışmasını sürdürmektedir.

Meslek hayatına 1998 yılında Mersin de özel sektörde kalite kontrol görevlisi olarak başlayan Mustafa Gürkan 2000-2009 yılları arasında Sakarya Söğütlü İlçe Müdürlüğünde teknisyen, tekniker ve mühendis olarak görev yapmıştır. 2009 yılında Kahramanmaraş Nurhak İlçe Müdürlüğüne atanmış 2013 yılı sonuna kadar sürdürmüş olduğu İlçe Müdürlüğü görevinden sonra 2014 Ocak ayında Sakarya Söğütlü İlçe Müdürlüğüne ataması yapılarak bu tarihten  itibaren İlçe Müdürlüğü görevi ile 2017 yılında Sakarya Valilik Makamı Onayı ile Ferizli İlçe Müdürlüğü görevini de üstlenerek 9 ay boyunca 2 İlçe Müdürlüğü görevini birlikte icra etmiştir. 2018 Ekim  İtibari İle Sakarya İl Tarım ve Orman Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilmiştir.

Türkiye’de Uygulanan Tarımsal Destekler, Tarıma Dayalı Enerji Ekonomisi , Türkiye’de  Tarımsal Krediler ve Kıymet Takdiri isimli 3 adet yayını bulunan Mustafa GÜRKAN Kalkınma Ajansları Yönetim Sisteminde Bağımsız Proje Değerlendiricisi olarak ta hizmet vermektedir.

Sakarya Valiliği tarafından 1 maaş Ödülü,  çalışma sürecinde 2 Üstün Başarı Belgesi ve çok sayıda Takdirname ve Teşekkür Belgesi ile taltif edilmiştir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.