20.4 C
İstanbul
20 Haziran 2021

Şebnem Toker Kimdir?

Diğer Haberler

Lara Kamhi Kimdir?

Ercan Başnuh Kimdir?

Şebnem Toker, 1971’de İzmit’te doğdu. İngiltere’de Bournemouth College’de Büro Yönetimi eğitimi aldı. Ardından farklı sektörlerdeki büyük şirketlerde üst düzey yönetici ve yönetim kurulu başkanı asistanı olarak çalıştı. 2004’de Doğan Grubu’na katıldı ve grup şirketlerinde Yönetim Kurulu Asistanı olarak görev aldı. 2012’den beri Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Asistanıdır. 2020 yılında ilk kitabı “Zamanı Yakalayan Ofisler” i yayınlandı.

ICF Onaylı Yaşam ve İlişkiler Koçu olan Şebnem Toker, 2002 yılından beri evrensel yaşam ve şifa enerjileri ile çalışmaktadır. 2002 yılında Usui Reiki Master olmuştur. 2008 yılından beri Melek Enerjileri ve evrensel şifa enerjileri ile çalışmaktadır. 2011 yılından bu yana Güney Afrikalı Metafizik Öğretmeni Vernon Frost’un öğrencisidir, ezoterizm, metafizik ve şifa konularında eğitici eğitimleri almıştır. Seraphim Blueprint Enerji Şifası sistemi ile 2019 yılında Sevgili Özden Öke sayesinde tanışmıştır. Seraphim 1-2-3 Seviye Öğretmenlik yolculuğunu Özden Öke ve Alex Brandin’den almış olduğu eğitimlerle tamamlamıştır.

2016 yılından beri kendi iş ve yaşam tavsiyelerini blog yazılarında okuyucuları ile paylaşmakta, her sabah instagramda farkındalık postları yayınlamaktadır.

Evli ve iki çocuk annesidir. 

- REKLAM -

Son Haberler

Klimayla serinlemek isterken lejyoner hastalığı ile mücadele etmeyin

Birçok insan yazın sıcaklığından bunaldığında çareyi klima ile serinlemekte buluyor. Klima anlık olarak serinlik sağlasa da birçok hastalığı beraberinde...