Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7174
  %0,71
 • EURO
  6,3212
  %0,92
 • ALTIN
  275,36
  %0,97
 • BIST
  100.339
  %-1,56
100.Yıl için söylediler

100.Yıl için söylediler

Sakarya’nın Adapazarı İlçesi Karaman Mahallesinde bulunan Aykut Yiğit Ortaokulu, Milli Mücadeleyi başlatan sürecin 100. Yılında, yönetici ve öğretmenlerin katılımı ve katkılarıyla bir klip hazırladı. SAKARYA 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve  Spor Bayramı ve Atatürk’ün Samsuna çıkışının 100’nü yılı nedeniyle, Aykut Yiğit Ortaokulu  öğretmenleri  bir kilip hazırladı. Tüm öğretmenlerinin katılımı ile gerçekleşen klip, sosyal medya’da […]

Booking.com

Sakarya’nın Adapazarı İlçesi Karaman Mahallesinde bulunan Aykut Yiğit Ortaokulu, Milli Mücadeleyi başlatan sürecin 100. Yılında, yönetici ve öğretmenlerin katılımı ve katkılarıyla bir klip hazırladı.

SAKARYA

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve  Spor Bayramı ve Atatürk’ün Samsuna çıkışının 100’nü yılı nedeniyle, Aykut Yiğit Ortaokulu  öğretmenleri  bir kilip hazırladı. Tüm öğretmenlerinin katılımı ile gerçekleşen klip, sosyal medya’da izlenme rekorları kırıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Milli Mücadeleyi başlatan sürecin 100. Yılında okullara gönderilen yazı doğrultusunda Aykut Yiğit Ortaokulu yönetici ve öğretmenleri katılımı ve katkılarıyla hazırlanan klibin sözlerini Hasan Tahsin Ertürk yazdı. Klibi Okul Müdürü Muhterem Altın, Müdür Yardımcısı Mehmet Sarı, İngilizce Öğretmeni Peker Bayat, Müzik Öğretmeni Hasan Tahsin Ertürk, Matematik Öğretmeni Hakan Yalçin, Fen Bilimleri Öğretmeni Cansu Odabaş, Fen Bilimleri Öğretmeni Burcu Şık, İngilizce Öğretmeni Zeynep Beyza Ertürk, Sosyal Bilgiler Mehmet Kaya, Fen Bilimleri Öğretmeni Nur Karaman Kaval, Matematik Öğretmeni Melis Özaşık, Sosyal Bilgiler Öğretmeni Ayşe Bağış, Türkçe Öğretmeni Fatime Kaya, Matematik Öğretmeni Levent Akın, Matematik Öğretmeni Hümeyra Güney, Fen Bilimleri Bürçin Sarıkaya, İngilizce Öğretmeni Zeynep Özdilek, İngilizce Öğretmeni Emel Dündar, İngilizce Öğretmeni Filiz Engin Asar, Türkçe Öğretmeni Serap Ataoğlu, Türkçe Öğretmeni Serap Günaydın Bayram, Fen Bilimleri Öğretmeni Meral Aktaş, İngilizce Öğretmeni Kezban Halefoğlu, Matematik Öğretmeni Serkan Yılmaz seslendirdi.

 

 

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?