İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Adapazarı İlçe Milli Eğitim’den Başarıya Ödül

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, sosyal, kültürel faaliyetler ile çeşitli yarışmalarda başarılı olan öğrenci, öğretmen ve okulların müdürlerini düzenlenen yemekli bir programla ödüllendirdi. 

Adapazarı Kaymakamı Dr. İsmail Gündüz, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli, Şube Müdürleri Vedat Tezbiten ve Sedat Aydın’ın da katıldığı programda; Eğitimde Motivasyon ve Katılımcılığı Artırma Projesi kapsamında düzenlenen bilgi yarışmaları ile öykülerle değerlerimiz yarışmasında dereceye giren öğrencilere, öğretmenlere ve okul müdürlerine, bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Adapazarı Matematik Olimpiyatları Bilim Kurulunda görev yapan öğretim üyesi ve öğretmenlere, önemli gün ve haftalarda İl Kutlama Programı hazırlayan okulların müdürlerine başarı belgesi ve çeşitli ödüller verildi.

Ödül Töreni programında bir konuşma yapan Adapazarı Kaymakamı İsmail Gündüz, yapılan her çalışmanın büyük emekler sarfedilerek gerçekleştirildiğini ifade ederek, yarışma ve benzeri faaliyetlerde ilçelerini başarıyla temsil eden öğrenci, öğretmen, okul idarecisi ve velileri kutladığını belirtti. Kaymakam Gündüz, öğrencilere hitaben konuşmasında; “Bu ülkenin sizlere ihtiyacı var. Hata yapmaktan korkmadan ve ara vermeden çalışmalarınızı devam ettirin. Bizler her zaman yanınızdayız.” dedi.

Elegante Restoran’ta düzenlenen programda başarılı çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür eden Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli de konuşmasında, Sakarya’nın en büyük ilçesi olarak her zaman en iyiyi ve en güzeli yapmak durumunda olduklarını belirtti.