‘Askıda Tablet ve Bilgisayar’ Kampanyası Devam Ediyor

   

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in eğitimde fırsat eşitliği sağlamak adına ‘Kardeş Eller’ projesi üzerinden ihtiyaç sahibi öğrencilere destek için başlattığı ‘Askıda Tablet ve Bilgisayar’ kampanyası sürüyor.

KOCAELİ – Geçtiğimiz yıl uygulanan uzaktan eğitim sürecinde tablet, bilgisayar ve kırtasiye malzemesi ihtiyacı olan öğrencilerin yüzünü güldüren İzmit Belediyesi, ‘Eğitime Bir Destek Siz de Verin’ sloganıyla hayırseverler ile ihtiyaç sahibi öğrenciler arasında köprü olmaya devam ediyor. İzmitli vatandaşlar, başkan Hürriyet’in Kardeş Eller projesi üzerinden geçtiğimiz yıl başlattığı ‘Askıda Tablet’ ve ‘Askıda Bilgisayar’ kampanyasına destek olmak için ev ya da iş yerlerinde kullanmadıkları tablet ve laptoplarını İzmit Belediyesine ulaştırıyor.

Destek Olmak İsteyenler

Eğitimde fırsat eşitliğini de sağlamaya yönelik projeye destek vermek isteyen vatandaşlar, www.izmitkardeseller.com sayfasından güvenli bir şekilde giriş yaparak ihtiyaç sahibi çocuklarımıza destek verebiliyor. Bunun için; sayfada bulunan ‘Destek Vermek İstiyorum’ butonuna tıklayıp, açılan sayfada ‘Askıda Bilgisayar Desteği Vermek İstiyorum’ ya da ‘Askıda Tablet Desteği Vermek İstiyorum’ seçeneklerini tıklayarak, istenen bilgileri doldurması ve gönder butonuna tıklaması yeterli olacak.