Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7477
  %0,51
 • EURO
  6,3537
  %0,54
 • ALTIN
  280,36
  %1,73
 • BIST
  100.237
  %-0,10
Başkan Alemdar Üniversite Adaylarına Başarılar Diledi

Başkan Alemdar Üniversite Adaylarına Başarılar Diledi

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, 30 Haziran – 1 Temmuz tarihlerinde Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na(YKS) girecek olan adaylara başarılar diledi. SAKARYA – Serdivan Hafta sonu gerçekleşecek olan YKS’ye yönelik Serdivan Belediyesi’nin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte dönem içinde gerçekleştirdiği deneme sınavlarına da değinen Başkan Alemdar, “Belediyemiz sınavlara hazırlanan öğrencilerimize destek olmak amacıyla, İlçe Milli Eğitim […]

Booking.com

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, 30 Haziran – 1 Temmuz tarihlerinde Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na(YKS) girecek olan adaylara başarılar diledi.

SAKARYA – Serdivan

Hafta sonu gerçekleşecek olan YKS’ye yönelik Serdivan Belediyesi’nin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte dönem içinde gerçekleştirdiği deneme sınavlarına da değinen Başkan Alemdar, “Belediyemiz sınavlara hazırlanan öğrencilerimize destek olmak amacıyla, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte Serdivan genelinde 12. sınıflara deneme sınavları uyguladı. İlçemizdeki özel ve devlet okullarının tamamında gerçekleştirdiğimiz bu sınavlara, 1500’e yakın öğrencimiz katıldı. Gençlerimiz hem kendilerini deneme imkanı buldular hem de sınav atmosferini birebir yaşadılar.” dedi.

Çocuklarımız İçin

Üniversite adaylarına başarılı bir sınav geçirmeleri temennisinde bulunan Başkan Alemdar, “Hayatlarında yeni bir dönemin kapısını aralamak için ter dökecek olan tüm adaylara başarılar diliyoruz. Bu hafta sonu tabi ki bizlere de görev düşüyor. Adayların dikkatlerinin dağılmaması için sınavların yapılacağı okul çevrelerinde gereksiz korna kullanımından ve gürültüden kaçınalım. Bu vesileyle bir kez daha tüm adaylara her şeyin gönüllerince olması temennisinde bulunarak başarılar diliyorum.” diye konuştu.

 

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com