İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bekir Sıtkı Durgun’dan Arifiye Emniyet Müdürlüğü’ne Ziyaret

Polis Haftası dolayısıyla Sakarya’nın Arifye İlçesindeki Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri öğretmenleri Nilgün Özgür, Emine Işık Demirhan ve Okul Müdürü Cemal Yamak eşliğinde Arifiye Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Öğrenciler, Emniyet Müdürlüğü’ndeki polislerin polis haftasını karanfil vererek tebrik ettiler.Ardından Arifiye Emniyet Müdürü Fatih Çetinkaya tarafından kabul edilen öğrenciler, Polis Haftası’nı kutlayarak çiçek verdiler.

Arifiye Emniyet Müdürü Fatih Çetinkaya, Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu’nun bu nazik ziyaretinden çok memnun kaldıklarını belirterek, öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. Öğrencilerin sorularını cevaplayan Fatih Çetinkaya, Arifiye Emniyet Müdürlüğü’nü gezdirdi.

Mobese kameraları, polisler tarafından kullanılan çeşitli araçlar ve eşyalar hakkında bilgi alan öğrenciler polis amcalarını çok sevdiklerini belirttiler.

Program sonunda Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu öğrencileri ziyaretten çok hoşlandıklarını belirterek, öğretmen ve okul idarecilerine teşekkür ettiler.