12.7 C
İstanbul

Bolu Ödev Evinde yılsonu etkinliği dolu dizgin geçti

- REKLAM -

Bolu Belediyesi ödev evi öğrenci velileri tarafından İmarethane Sosyal Tesislerinde yılsonu etkinliği düzenledi. Düzenlenen etkinlikte bir araya gelen öğrenci ve veliler bu hizmetin verilmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

- R E K L A M -

Bolu Belediyesi İmarethane Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yılsonu etkinliğinde ödev evi öğrencileri ve velileri bir araya geldi. Etkinlikte konuşan öğrenciler Bolu Belediyesi tarafından açılan ödev evinin derslerinde başarılı olmada destek sağladığını söyleyerek; “Burada ödevlerimizde anlayamadığımız konuları öğretmenlerimizin yardımıyla daha iyi öğrenme ve yapma imkanı buluyoruz” şeklinde konuştular.

Etkinlikte konuşan Bolu Belediyesi Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu yaptığı konuşmada “ Bizim burada yola çıkış amacımız kadına ve çocuğa verilecek emeğin kutsal olduğunu düşünüyoruz. Evde çocuklarımıza ders çalıştırırken velilerimizin zorlandığını düşünerek çocuklarımızın hayata faydalı birey olarak ve derslerinde de başarı çocuklar olarak yetiştirmek istiyoruz. İçinizden başarılı öğrenciler çıkartabilirsek çok büyük mutluluk duyarız” dedi.

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’da, “Öncelikle bu mekânı sevdiren öğretmenlerimizi kutluyorum. Bizlerin amacı Bolu da yaşayan herkese hizmetkâr olabilmek. Geleceğimiz olan çocuklarımızın iyi yetişmesi konusunda ise arkadaşlarımızın yaptığı bu çalışma hakkında öğrenci velilerimiz dinleyince şaşırdım. Gerçekten hayırlı bir hizmet yapmaya çalışmışız. Tabi bu hizmetin devamlı kalıcı sürekliliği önemli. Bu konuda sizden gelen önerilerle çocuklarımızın daha iyi yetişebilmesi için ne gerekiyorsa her türlü desteği vereceğiz. Bolu Belediyesi’nin birçok yaptığı kurslar var. Bu kurslarda hem öğrenciler hem anneler babalarda hatta gençlerde bu kurslardan yararlanıyor. Tabi yapıları ciddi olarak kurduktan sonra ilerletecek olan insan gücüne de ihtiyacımız var. Demek ki bu insan gücü bizde var. Çocuklarla iyi geçinmeyi becermiş velilerin aynı zamanda çocukların güvenini kazanmış ve bakınca şefkat yuvası altında bir araya getiren arkadaşlarımı kutluyorum. Bize de düşen zaten buydu. Önümüzdeki süreçte velilerimizin destek ve önerileriyle burasını çok daha sağlık bir hale getireceğimizin sözünü veriyorum. İnşallah önümüzde ki süreçte mekânlar konusunda sıkıntı olursa, bunları da çözeceğiz yeter ki geleceğimiz olan çocuklarımız iyi yetiştirelim. Bizler de çok zorlu şarlar altında buralara geldik. İnşallah önümüzdeki süreçte bu çocukların içerisinde birçok bilim adamı, belediye başkanı, siyaset adamı çıkacağını umut ediyorum. Bu başarıyı birlikte başaracağımızı umut ediyorum” dedi.

- REKLAM -
- REKLAM -spot_img

Araç Kiralama - Arayın, Karşılaştırın ve Tasarruf Edin

Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler