Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7117
  %0,61
 • EURO
  6,3156
  %0,83
 • ALTIN
  275,30
  %0,94
 • BIST
  100.339
  %-1,56
En Güzel Bayram Hediyesi

En Güzel Bayram Hediyesi

Adabilim Okulları Sakarya genelinde 4. Sınıf öğrencilerine yönelik gerçekleştirdiği  “3 Dil’de 3 Hadis Ezberle Velin ile Umreye Git” isimli hadis ezberleme yarışmasının mülakatları gerçekleştiriyor. Yabancı Dile İlgi Geçtiğimiz hafta itibariyle başvuruları olumlu sonuçlanan öğrenciler ezberledikleri hadisleri komisyon huzurunda okumak üzere okula çağrılmaya başlandı. Adabilim Okulları Dil Komisyonu Başkanı Huriye Tellioğlu yarışmanın süreci ile ilgili bilgi […]

Booking.com
Adabilim Okulları Sakarya genelinde 4. Sınıf öğrencilerine yönelik gerçekleştirdiği  “3 Dil’de 3 Hadis Ezberle Velin ile Umreye Git” isimli hadis ezberleme yarışmasının mülakatları gerçekleştiriyor.
Yabancı Dile İlgi
Geçtiğimiz hafta itibariyle başvuruları olumlu sonuçlanan öğrenciler ezberledikleri hadisleri komisyon huzurunda okumak üzere okula çağrılmaya başlandı. Adabilim Okulları Dil Komisyonu Başkanı Huriye Tellioğlu yarışmanın süreci ile ilgili bilgi vererek “Başvuruların tamamlanması ile birlikte öğrencilerimizi okulumuza davet etmeye başladık. Öğrencilerin her biri diğerinden heyecanlıydı, fakat hepsi mülakattan başarı ile geçti. İnşallah Umre kazanan öğrencilerimize en güzel bayram hediyesini vermiş olacağız. Okul olarak amacımız bu yarışma ile öğrencilerimizde ilgi uyandırmak ve yabancı dil bilmenin önemine dikkat çekmek” dedi.
Arefe Günü Çekiliş
Tellioğlu, “Komisyon karşısında hadislerin okumalarının tamamlanması ile birlikte çekiliş Ramazan Bayramı Arefe günü 3 Haziran 2019 tarihinde saat 11:00’da ve noter huzurunda yapılacak. Üç öğrenci bir velisi ile beraber umreye gitme hakkını kazanacak” diyerek sözlerini noktaladı.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?