Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7155
  % 0,51
 • EURO
  6,2991
  % 0,08
 • ALTIN
  275,7726
  % 1,34
 • BIST
  102.423
  % -0,63
‘Hayallerinizin Peşinden Gidin’

‘Hayallerinizin Peşinden Gidin’

Adabilim Okulları tarafından düzenlenen Yedincioğul kitap fuarı seçkin yazarları öğrenciler ile buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda fuarın geçtiğimiz günkü yazar konuğu Hikâye kitapları ile çocukların beğenisini kazanan yazar Melek Çe oldu. SAKARYA Okulun konferans salonunda İlkokul ve ortaokul öğrencileri ile söyleşi yapan yazar Melek Çe, öğrencilerin sorularını yanıtladı. Çocukları melekler olarak gören,  bu nedenle çocukların dilinde […]

Booking.com
Adabilim Okulları tarafından düzenlenen Yedincioğul kitap fuarı seçkin yazarları öğrenciler ile buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda fuarın geçtiğimiz günkü yazar konuğu Hikâye kitapları ile çocukların beğenisini kazanan yazar Melek Çe oldu.
SAKARYA
Okulun konferans salonunda İlkokul ve ortaokul öğrencileri ile söyleşi yapan yazar Melek Çe, öğrencilerin sorularını yanıtladı. Çocukları melekler olarak gören,  bu nedenle çocukların dilinde kitaplar yazdığı için Melek Çe, adını ve soyadını kullandığını söyledi. Çocuklara kitaplarını okuyup hayallerini paylaştıkları için teşekkür ederek konuşmasına başlayan Melek Çe, “Eğer hayaller güzel olursa tüm dünya güzel olur. Atom bombası hayal edilmemiş olsaydı, o kadar çok canlı ölmeyecekti.” diyerek iyi şeyler hayal etmenin önemine değindi. Çocuklara iyi kitaplarla kötü kitapları birbirlerinden ayırmaları gerektiğini öğütleyen yazar Çe, bunu da kalplerinin sesini dinleyerek yapabileceklerini söyledi.
Adabilim Okulları İlköğretim Müdürü Selim Kondakcı “Türkiye’nin birçok yerinde fuar olduğu bir dönemde vakit ayırarak öğrencilerimizle beraber olan yazarımıza onlar adına teşekkür ediyorum” dedi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?