İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İzmit Belediyesi Tiyatro Drama Okulu’nda seçmeler başlıyor

İzmit Belediyesi Tiyatro Drama Okulu 2019-2020 eğitim dönemi için öğrenci seçmelerine başvurular 29 Eylül Pazar gününe kadar devam edecek.

İzmit Belediyesi Tiyatro Drama Okulu 2019-2020 eğitim dönemi için öğrenci seçmelerine başlıyor. 29 Eylül Pazar günü saat 10.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek seçmeler için son başvuru tarihi 27 Eylül Cuma günü saat 17.30 olarak belirlendi. İzmit Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, seçmelere katılmak isteyen öğrenci adaylarının 8-14 yaşları arasında olması ve İzmit’te yaşaması gerektiği belirtildi. Açıklamada, “Seçmelere katılmak isteyenlerin 8-14 yaş arasında olması, İzmit ilçe sınırları içerisinde bulunan bir okulda okuyor veya İzmit ilçe sınırlarında ikamet ediyor olması, seçmiş olduğu bir şiir, seçmiş olduğu bir şarkı ve yeteneklerini sergileyecekleri bir sahne performansı hazırlamış olması gerekiyor. Seçmelerin yapılacağı yer İzmit Belediyesi Belsa B Blok 7.Katta gerçekleşecek” ifadelerine yer verildi.

Reklamlar

İlk yorum yapan siz olun

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan marmarabasin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.