Veri Politikası

 • DOLAR
  5,6913
  % 0,59
 • EURO
  6,3238
  % 0,90
 • ALTIN
  272,3742
  % -0,13
 • BIST
  103.072
  % 0,61
Karasu’ya 2. Meslek Lisesi Yapılacak

Karasu’ya 2. Meslek Lisesi Yapılacak

Demiryolu ve Liman projeleriyle sanayi sektöründe önemli bir merkez olmaya aday olan Sakarya’nın Karasu İlçesi’ne 2. Meslek Lisesi yapılmasıyla ilgili çalışmalar başladı. SAKARYA – Karasu Karasu Belediye Başkan Yardımcısı Hamza Uğur ve Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nu ziyaret ederek ilçeye yapılacak yeni meslek lisesiyle ilgili görüş alışverişinde […]

Booking.com
Demiryolu ve Liman projeleriyle sanayi sektöründe önemli bir merkez olmaya aday olan Sakarya’nın Karasu İlçesi’ne 2. Meslek Lisesi yapılmasıyla ilgili çalışmalar başladı.

SAKARYA – Karasu
Karasu Belediye Başkan Yardımcısı Hamza Uğur ve Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nu ziyaret ederek ilçeye yapılacak yeni meslek lisesiyle ilgili görüş alışverişinde bulundular. 10 bin metrekarelik bir arsa üzerine yapılması düşünülen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde bölgenin ihtiyacına uygun olarak Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanı ile Ulaştırma Hizmetleri Alanına bağlı Lojistik Dalı açılması planlanıyor.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?