• DOLAR
  5,7004
  %0,01
 • EURO
  6,3063
  %-0,02
 • ALTIN
  268,52
  %0,02
 • BIST
  106.805
  %0,02
Körfez’de özel gereksinimli çocuklar için okul yapılıyor

Körfez’de özel gereksinimli çocuklar için okul yapılıyor

KÖRFEZ BELEDİYESİ, ÖZEL GEREKSİNİMLİ ÇOCUKLARIN EĞİTİMİNDE OKUL OLARAK KULLANILMAK ADINA BELEDİYEYE AİT BİNAYI MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NE TAHSİS ETTİ.

Booking.com

KOCAELİ (İHA) – Körfez Belediyesi, özel gereksinimli çocukların eğitiminde okul olarak kullanılmak adına belediyeye ait binayı Milli Eğitim Müdürlüğü’ne tahsis etti.

Körfez Belediyesi, eğitime olan desteğini sürdürüyor. Bu doğrultuda da Körfez Belediye Meclisi’nin son toplantısında Güney Mahallesi’nde bulunan ve mülkiyeti Körfez Belediyesi’ne ait binanın özel gereksinimli çocukların eğitim alanına dönüştürülmesi için Milli Eğitim Müdürlüğü’ne tahsis edildi. Daha önce de okul olarak kullanılan binanın özel gereksinimli çocuklar için düzenleneceğini belirten ve alanda inceleme yapan Başkan Şener Söğüt, “Daha önce okul olarak kullanılan bir binaydı ve şu an boş. Özel gereksinimli çocuklarımıza eğitim hizmetini en iyi şekilde vermesi adına Milli Eğitim Müdürlüğümüze tahsis ettik” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Okutan ve şube müdürleri ile birlikte binada incelemelerde bulunan Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, özel gereksinime ihtiyaç duyan çocuklara büyük bir hassasiyetle yaklaştıklarını ve bu konuda çok duyarlı olduklarını ifade etti.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com