Veri Politikası

 • DOLAR
  5,6913
  % 0,59
 • EURO
  6,3238
  % 0,90
 • ALTIN
  272,3742
  % -0,13
 • BIST
  103.072
  % 0,61
Mithatpaşa Ortaokulunda Aşure Ziyafeti

Mithatpaşa Ortaokulunda Aşure Ziyafeti

Muharrem Ayı dolayısıyla şehrimizin pek çok yerinde Aşure dağıtımları yapılıyor. Mithatpaşa Ortaokulu’nun yeni binasına taşınması nedeniyle öğrencilere ve öğretmenlere aşure ikramı yapıldı. SAKARYA – Adapazarı Okulun kantin işletmecisi ve Sakarya Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Başkanı Kemal Yavuz tarafından yapılan Aşure İkramına, Mithatpaşa Ortaokulunda daha önceki dönemlerde görev yapan okul müdürleri Niyazi Baliç ve Müdür Turan’da […]

Booking.com
Muharrem Ayı dolayısıyla şehrimizin pek çok yerinde Aşure dağıtımları yapılıyor. Mithatpaşa Ortaokulu’nun yeni binasına taşınması nedeniyle öğrencilere ve öğretmenlere aşure ikramı yapıldı.

SAKARYA – Adapazarı

Okulun kantin işletmecisi ve Sakarya Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Başkanı Kemal Yavuz tarafından yapılan Aşure İkramına, Mithatpaşa Ortaokulunda daha önceki dönemlerde görev yapan okul müdürleri Niyazi Baliç ve Müdür Turan’da katıldı. Çok sayıda misafirin de katıldığı aşure ikramında öğrenciler bereket ve bolluğun simgesi aşureleri afiyetle yediler.

Mithatpaşa Ortaokulu Müdürü Feyzi Altun, Aşure ikramı nedeniyle kantin işletmecisi Kemal Yavuz ve ekibine teşekkür ederken, bu yıl yeni binalarında başarılı bir eğitim sezonu geçirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?