İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Eğitimcilere bizzat KOTO Meclis Başkanı Bülent Karagöz tarafından, Özel KOTO AOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ayrıcalıklı eğitim olanakları anlatılıyor.

Özel KOTO AOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin tanıtım atağı

Özel KOTO AOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ilçe tanıtım toplantıları Derince’de başladı.

Çağımızın teknolojik olanaklarını kullanarak, mesleki eğitimde yeni bir vizyonla eğitim faaliyetlerini sürdürecek olan Özel KOTO AOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne ön kayıtlar devam ederken, tanıtım çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor. Kocaeli Ticaret Odası ve Arslanbey OSB’de bulunan okul binasında açılan kayıt bürolarında okul ile ilgili kapsamlı bilgi sunuluyor, ayrıca ilçelerde de toplantılar düzenlenerek, eğitimcilere bizzat KOTO Meclis Başkanı Bülent Karagöz tarafından, Özel KOTO AOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ayrıcalıklı eğitim olanakları anlatılıyor.

ÖĞRENCİLER İÇİN İŞBİRLİĞİ ÇOK ÖNEMLİ
Tanıtım toplantılarının ilki Derince Şükrü Aracı Ortaokulu’nda başladı. KOTO Meclis Başkanı Bülent Karagöz, Şükrü Aracı Ortaokulu’nun konferans salonunda Derince’de faaliyet gösteren okulların müdür ve öğretmenlerine, okul ile ilgili sunum yaptı. Ücretsiz özel Anadolu teknik kolej eğitimi almak, iş bulmada öncelikli imkanlara sahip olmak isteyen gençleri Özel KOTO AOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne beklediklerini ifade eden Başkan Karagöz, öğrencilerin bu fırsatlardan haberdar olması için eğitimcilerle işbirliğinin çok önemli olduğunu vurguladı.