26.5 C
İstanbul

DİĞER HABERLER

Sakarya Aykut Yiğit Ortaokulu’nda “Meslekleri Tanıyalım” Semineri yapıldı

Sakarya Aykut Yiğit Ortaokulu mesleki rehberlik çalışmaları kapsamında Okul Konferans Salonunda 8. Sınıf Öğrencilerine ve velilere yönelik “Meslekleri Tanıyalım” Semineri yapıldı.

Aykut Yiğit Ortaokulundan bu yıl mezun olacak 8. sınıflara yönelik yapılan meslek tanıtım seminerine; Doktor Mehmet İlbaş, İnşaat Mühendisi Hüsnü Gürpınar, Eczacı İlim Aydoğan, Avukat Leyla Erkmen Epözdemir ve Emniyet Amiri Ayhan Sezgin katıldı.

Aykut Yiğit Ortaokulu Müdürü Muhterem Altın, TEOG sınavına girecek 8. Sınıf öğrencilerini, mesleklerinde tanınmış simalar ile buluşturarak motivasyonlarını arttırmak istedikleri için programı tertipledikleri, faaliyetin öğrenciler adına çok yararlı geçtiğini ifade etti.

Semineri büyük ilgiyle takip eden öğrenciler sorular sorarak meslekleri daha iyi tanıma fırsatı bulduklarını, zaman ayırarak okullarına gelen katılımcılara okul idaresine ve öğretmenlerine teşekkür ettiler .

Okul Müdürü Muhterem Altın, program sonrası eğitime katkı sunan değerli katılımcılara, okulu adına teşekkür ederek plaket takdim etti.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

Biathle Triathle Şampiyonası Kocaeli’de başladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu (TMPF) tarafından Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde bulunan Kerpe Halk Plajı’nda gerçekleştirien Biathle...