27 C
İstanbul

DİĞER HABERLER

Sakarya Bekir Sıtkı Durgun’da Z-Kütüphane Açıldı

Sakarya’nın Arifiye İlçesinde bulunan Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu’nda Z-Kütüphane açılışı yapıldı. Açılışa; Arifiye Kaymakamı Mehmet Ünal, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Tellioğlu, Arifiye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, çok sayıda okul müdürü, Sınıf Okul Aile Birliği temsilcileri ve öğretmenler katıldı.

Okullar Hayat Olsun
Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu’ndaki Z- Kütüphane; Arifiye Belediyesi, Arifiye Kaymakamlığı ve çeşitli sponsorların katkısıyla yapıldı. Okullar Hayat Olsun projesi kapsamında planlanan Z-Kütüphane’nin Kütüphaneler Haftası’nda açılışı yapıldı. İçinde 2250 kitap, 2 adet bilgisayar bulunan modern bir tasarımla planlanan Z-Kütüphane, öğrencilerin ve velilerin kullanımına sunuldu.

Kaymakam Mehmet Ünal Kitap Okumanın Önemine Değindi
Açılışta konuşma yapan Okul Müdürü Cemal Yamak Z- Kütüphane hakkında bilgiler verdi. Arifiye Kaymakamı Mehmet Ünal emeği geçenlere teşekkür ederek, kitap okumanın önemine değindi. Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu Arifiye’ye yeni bir hizmet birimi daha kazandırmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti. Ardından Okul Aile Birliği tarafından Arifiye Kaymakamı Mehmet Ünal’a, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’ya, Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Tellioğlu’na çiçek takdim edildi. Program ikramlarla sona erdi.

 

Bekir Sıtkı Durgun’da Z-Kütüphane Açıldı (1)

Bekir Sıtkı Durgun’da Z-Kütüphane Açıldı (2)

Bekir Sıtkı Durgun’da Z-Kütüphane Açıldı (3)

Bekir Sıtkı Durgun’da Z-Kütüphane Açıldı (4)

Bekir Sıtkı Durgun’da Z-Kütüphane Açıldı (5)

Bekir Sıtkı Durgun’da Z-Kütüphane Açıldı (7)

Bekir Sıtkı Durgun’da Z-Kütüphane Açıldı (8)

Bekir Sıtkı Durgun’da Z-Kütüphane Açıldı (9)

Bekir Sıtkı Durgun’da Z-Kütüphane Açıldı (10)

Bekir Sıtkı Durgun’da Z-Kütüphane Açıldı (11)

 

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

ATV ve UTV işletmeleri denetlendi

Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Turizm Amaçlı Sportif Faaliyetleri Yönetmeliği kapsamında oluşturulan heyet ile Kartepe’de faaliyet gösteren ATV...