25.3 C
İstanbul

DİĞER HABERLER

Sakarya İl Öğrenci Meclisi Toplandı

12. Dönem Sakarya İl Öğrenci Meclisi üyeleri, Meclis Başkanı Furkan Sevindik başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştirdi. Meclisin 48 üyesinden 30’unun katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, öğrenciler adına çok önemli kararlar alındı.

Temsil olarak Türkiye’nin 2. büyük seçimi olma özelliğini taşıyan öğrenci meclisi seçimlerinin öneminin ve sorumluluğunun farkında olunduğunu belirten Meclis Başkanı Furkan Sevindik, İl Öğrenci Meclisinin Sakarya’daki tüm öğrencileri en iyi şekilde temsil edeceğini ve ilçe meclislerine de gereken desteğin her zaman verileceğini söyledi. Birçok projenin konuşulduğu toplantıda üyeler, meclisin çok daha aktif bir konuma gelmesi için samimi bir şekilde çalışacaklarını ifade ettiler. Sevindik, “Biz gençlere söylenen geleceğin liderleri sıfatını aşıp, bugünün de liderleri olduğumuzu göstermeliyiz” şeklinde konuştu.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

SGB’de görev dağılımı yapıldı

Sakarya Gazeteciler Birliği’nin (SGB) genel kurulu sonrasında göreve seçilen yönetim kurulu kendi arasında toplanarak görev dağılımını gerçekleştirdi.  Sakarya’da mesleki anlamda...