25.3 C
İstanbul

DİĞER HABERLER

Şeker Anaokulu’nda Resim Yarışması

Şeker Anaokulu’nda düzenlenen pastel boyayla en güzel ilkbahar mevsimini çizme resim yarışması büyük beğeni topladı. Minik öğrenciler, öğretmenlerinin öncülüğünde katıldıkları yarışmada İlkbahar mevsimini en güzel şekilde çizmeye çalıştılar. Yarışma sonunda dereceye giren ilk beş resme ödülleri düzenlenen programla verildi. Adapazarı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Mustafa Sarımert, Tuncay Alioğlu ile Türk İş İlkokulu Müdürü Ökkeş Şahin ve müdür yardımcısı Aysel Çiçek’in de katıldığı programda ödüllerini alan minik öğrenciler büyük heyecan yaşadılar. Programda Pamuk Şekerler ana sınıfı öğrencilerinin hazırladığı modern dans gösterisi davetlilerin büyük beğenisini kazandı.

Şeker Anaokulu Müdürü Emine Bayrak ve Müdür Yardımcısı Aslı Yıldırım, hazırlanan programa katılan tüm davetlilere ve yarışmada emeği geçen öğretmenlere, velilere çok teşekkür ettiler.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

SGB’de görev dağılımı yapıldı

Sakarya Gazeteciler Birliği’nin (SGB) genel kurulu sonrasında göreve seçilen yönetim kurulu kendi arasında toplanarak görev dağılımını gerçekleştirdi.  Sakarya’da mesleki anlamda...