İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şişli’de Üniversite Tercih Danışma Günleri başlıyor

Şişli Belediyesi, YKS’de başarılı olan üniversite adayları için 7-10 Ağustos tarihleri arasında “Üniversite Tercih Danışma Günleri” düzenliyor. Şişli Belediyesi Ana Hizmet Binası girişi, Maçka Demokrasi Parkı ve Şişli Camii Meydanı’nda kurulan stantlarda rehber öğretmenler, adaylara tercihlerinde yardımcı olacak.

YKS sınavında adaylara, su ve maske dağıtan Şişli Belediyesi, tercih döneminde de onların yanında olmayı sürdürüyor. Belediye, bu amaçla üniversite adayları için 7-10 Ağustos tarihleri arasında “Üniversite Tercih Danışma Günleri” düzenliyor.

Şişli Belediyesi Ana Hizmet Binası girişi, Maçka Demokrasi Parkı ve Şişli Camii Meydanı’nda oluşturulan stantlarda görevli rehber öğretmenler; 12.00-17.00 saatleri arasında, adaylara tercihlerinde yardımcı olacak. Pandemi kurallarına uygun olarak adaylar, stantlara ateşleri ölçülerek alınacak. Ayrıca adaylara, dezenfektan ve maske de dağıtılacak.

Tercih Günleri’nde adayların geleceklerini doğru planlamalarına yardımcı olmak adına tüm imkanları seferber ettiklerini belirten Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, “Gençler ülkemizin aydınlık geleceği. Yaşamlarının dönüm noktası olan tercih döneminde onları yalnız bırakmayacağız. Çocukları sınavı kazanan tüm komşularımızın içi rahat olsun” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.