İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yenikent Derneği’nden Ersoy’a hayırlı olsun ziyareti

Sakarya Yenikent Derneği; SAÜ Vakfı Okulları’ndaki yönetici iken sürpriz bir transferle Anka Eğitim Kurumları’na geçen deneyimli ve başarılı idareci, Yunus Emre Ersoy’u ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Sakarya Yenikent Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Yönetimi; SAÜ Vakfı Okulları’nda ki 15 yıllık başarılı eğitim öğretim hizmeti veren ve sürpriz bir transferle Anka Eğitim Kurumları’na yönetici olarak görevini sürdürecek olan deneyimli ve başarılı idareci, öğrenci Babası Yunus Emre Ersoy’u ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Başarılı eğitimci
Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik, Sakarya Yenikent Derneği Başkan Vekili Yaşar Kocaosmanoğlu, Sakarya İl Genel eski Meclis Üyesi Tacettin Öztürk ve Dernek Üyesi Gazeteci Levent Candan tarafından gerçekleştirilen ziyarette, Profesör Dr. Murat Tosun ve Doçent Dr. Mehmet Güner’in eğitim danışmanlığı yaptığı Anka Eğitim Kurumları’nda yönetici olarak başlayan deneyimli ve başarılı idareci, Yunus Emre Ersoy’u tebrik etti.

Yeni hizmet binası
Kendilerine yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Anka Eğitim Kurumları Yöneticisi Yunus Emre Ersoy; Yenikent Derneği’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade ederek, Anka Eğitim Kurumları olarak, yakın zaman da yeni hizmet binalarına geçeceklerini söyledi.

Haber: Levent CANDAN-SAKARYA