17.5 C
İstanbul
14 Nisan 2021

100’üncü Haberleri

“Odağımız 100’üncü yılımıza güçlü bir ekonomi ile girmek olmalı”

YASED BAŞKANI AYŞEM SARGIN, “BUGÜNDEN İTİBAREN ODAĞIMIZ, ÜLKEMİZİN 100’ÜNCÜ YILINA GÜÇLÜ BİR EKONOMİ İLE GİRMEK OLMALI. BU HEDEFE YÖNELİK OLARAK, ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMDE EKONOMİ, İŞ VE YATIRIM ORTAMINA İLİŞKİN REFORMLARIN HIZLA HAYATA GEÇİRİLMESİ VE ÜLKEMİZİN REKABET GÜCÜNÜN ARTIRILMASI İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞMAYA DEVAM ETMELİYİZ” DEDİ.

Milli Mücadele’nin 100’üncü yılında Türk Ocaklarından anlamlı etkinlik

İSTANBUL TÜRK OCAKLARI, 1919 İSTANBUL İŞGALİNİN 100'ÜNCÜ YILI MÜNASEBETİYLE “1919 İSTANBUL MİTİNGLERİ MİLLİ MÜCADELE'NİN İŞARET FİŞEĞİ” BAŞLIĞIYLA 24 MAYIS TARİHİNDE ANMA, BASIN AÇIKLAMASI VE PANEL DÜZENLEYECEK.

Milli Mücadele’nin 100’üncü yılında Gaziosmanpaşa tek yürek oldu

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI, GAZİOSMANPAŞA’DA MİLLİ MÜCADELE’NİN 100’ÜNCÜ YILINA YAKIŞAN ETKİNLİKLERLE KUTLANDI. FENER ALAYI VE GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ’NÜN ARDINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN SAHNE GÖSTERİLERİYLE GENÇLER BAYRAMI DOYASIYA YAŞADI.

Küçükçekmece’de 100’üncü yıla coşkulu kutlama

KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ, 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMININ 100’ÜNCÜ YILINI, GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ VE PİNHANİ KONSERİYLE KUTLADI.

Galata Köprüsü’nde 100 klasik otomobil ile 100’üncü yıl konvoyu

MİLLİ MÜCADELENİN 100. YILINDA İSTANBUL KLASİK OTOMOBİLCİLER DERNEĞİ (İKOD),BİR DÖNEME DAMGASINI VURMUŞ 100 KLASİK ARAÇLA, TARİHİ GALATA KÖPRÜSÜ ÜZERİNDE KONVOY OLUŞTURDU. RENKLİ GÖRÜNTÜLERİN OLUŞTUĞU ETKİNLİK HAVADAN DA GÖRÜNTÜLENDİ.
- REKLAM -

Son Haberler

Serhat Kırık Türkiye Şampiyonu oldu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü güreş takımı sporcularından Serhat Kırık, Antalya’da düzenlenen Gençler Türkiye Şampiyonasında 67 kiloda Türkiye Şampiyonu...