10.9 C
İstanbul
19 Nisan 2021

10’u Haberleri

Bu standa başvuranların yüzde 10’u işe alınıyor

İŞVERENLERLE İŞ ARAYANLARI BULUŞTURAN 'BURSA İNSAN KAYNAKLARI VE İSTİHDAM BULUŞMASI 2019'DA (BİİB) YER ALAN ÖZHAN MARKETLER ZİNCİRİ, TÜKETİCİNİN OLDUĞU KADAR İŞ ARAYANLARA DA YANINDA OLDUĞUNU GÖSTERDİ.

19 FETÖ şüphelisinden 10’u adliyeye sevk edildi

BURSA CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI TARAFINDAN FETÖ/PDY İLE BAĞLANTILI OLDUKLARI TESPİT EDİLEREK HAKLARINDA YAKALAMA KARARI ÇIKARILAN 19 ŞÜPHELİDEN 10'U ADLİYEYE SEVK EDİLDİ.

Ayvalık’ta 12’si çocuk, 10’u kadın olmak üzere 46 Afgan göçmen yakalandı

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde yasa dışı yollarla Yunanistan’ın Midilli Adası’na gitmek isteyen 12’si çocuk, 10’u kadın olmak üzere 45 Afganistan uyruklu göçmen denizde yakalandı. Yakalanan...

Savunma Sanayii Başkanı: “Malezya’da 10’u aşkın mutabakat zaptı, anlaşma ve iyi niyet mektupları imzalandı”

SAVUNMA SANAYİİ BAŞKANI İSMAİL DEMİR, MALEZYA'DAN GELDİĞİNİ BELİRTEREK, ''MALEZYA’DAN LIMA FUARI'NDAN GELİYORUZ. BU FUAR SIRASINDA DA 10’U AŞKIM MUTABAKAT ZAPTI, ANLAŞMA VE İYİ NİYET MEKTUPLARI İMZALANDI. BU ÇOK ÖNEMLİ BİR GELİŞME. BU FUARDA EN GÖZ DOLDURULAN KATILIMI TÜRKİYE YAPMIŞTIR'' DEDİ.
- REKLAM -

Son Haberler

‘Yeni evlerde iş yaşam alanı da tasarlanmalı’

SAV Mimarlık kurucusu mimar Sasan Samadian, pandeminin iş ve ev yaşamını birleştirdiğine işaret ederek, “Yeni nesil mekansal organizasyonlarda ve...