10.5 C
İstanbul
18 Nisan 2021

"Abdülhamid Haberleri

Sultan Abdülhamid Han’ın doğum gününde 177 fidan diktiler

SULTAN ABDÜLHAMİD HAN’IN 177. DOĞUM YILI MÜNASEBETİYLE SULTAN ABDÜLHAMİD HAN KÜLTÜR VE EĞİTİM DERNEĞİ , İNEGÖL BELEDİYESİ, İNEGÖL ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ VE ABDÜLHAMİD ORTAOKULU ORTAKLAŞA BOĞAZKÖY GİRİŞİNDE 177 ADET FİDAN DİKİMİ YAPTILAR.

Bir Abdülhamid ve Sherlock Holmes hikayesi

GAZETECİ YAZAR ANDREW FİNKEL EVEREST YAYINLARI’NDAN ÇIKAN İKİNCİ EŞ SERÜVENİ ADLI ROMANIYLA OKURLARINI OLMAYAN BİR ÖYKÜNÜN PEŞİNDEN SÜRÜKLÜYOR.

İhlas Koleji’nde Abdülhamid Han Konferansı düzenlendi

ÖZEL MARMARA EVLERİ İHLAS ANADOLU VE FEN LİSESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN "ÇAĞINI AŞAN SULTAN ABDÜLHAMİD HAN" ETKİNLİĞİNDE KONUŞAN TARİHÇİ DR. İBRAHİM PAZAN, BATI DEVLETLERİNİN TÜRKİYE'YE YÖNELİK ŞANTAJ VE TEHDİTLERİNE 110 SENE ÖNCE ABDÜLHAMİD HAN'IN DA MARUZ KALDIĞINI SÖYLEDİ.

İhlas Kolejinde Abdülhamid Han konferansı yapıldı

OSMANLI DEVLETİ’NİN SON DÖNEM HÜKÜMDARLARINDAN SULTAN ABDÜLHAMİD HÂN’I TANIMAK VE ANLAMAK İÇİN ÖZEL MARMARA EVLERİ İHLAS ANADOLU VE FEN LİSESİ TARAFINDAN “ÇAĞINI AŞAN SULTAN ABDÜLHAMİD HAN” İSİMLİ BİR PROGRAM DÜZENLENDİ.

Abdülhamid Han Ortaokulu öğrencilerinden Mehmetçiğe moral

BURSA'NIN İNEGÖL İLÇESİNDE BULUNAN ABDÜLHAMİD HAN ORTAOKULUNDA OKUYAN ÖĞRENCİLER ÖRNEK BİR PROJEYE İMZA ATTILAR. MARDİN SAVUR İLÇESİ SOYLU JANDARMA KARAKOLUNDAKİ ASKERLERE ÖĞRENCİLER TARAFINDAN YAZILAN MEKTUPLAR ASKERLERE ULAŞTI.

Prof. Dr. Cevdet Erdöl: “Abdülhamid Han’a yapılanlar 31 Mart’ta Erdoğan’a yapılmak isteniyor”

SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. CEVDET ERDÖL, "PADİŞAHLIĞI SÜRESİNCE, EĞİTİM, KÜLTÜR, SANAT, MİMARİ, ASKERİ, SAĞLIK, İKTİSAT, BİLİM VE TEKNOLOJİ SAHALARINDA YAPTIĞI YENİLİK VE HİZMETLERLE DEVLET-İ ALİYYE’YE ŞEREF VE İTİBAR KAZANDIRAN SULTAN ABDÜLHAMİD HAN’I 31 MART VAKASINI BAHANE EDEREK DEVİREN ŞER CEPHESİ, BUGÜN TORUNLARI MARİFETİYLE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE TÜRKİYE’NİN BİRLİĞİNE YÖNELİK 'MİLLET İTTİFAKI' MASKESİYLE BİR ARAYA GETİRİLDİ" DEDİ.
- REKLAM -

Son Haberler

Yıldız Teknik Üniversitesi 32 Öğretim Üyesi alıyor

Yıldız Teknik Üniversitesi'nin ilanda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile “Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atanma Yönetmeliği”nin ilgili hükümleri uyarınca...