İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yazı etiketleri “avcıları”

Beşiktaş ’Plastik Avcıları İstanbul Projesi’ne ev sahipliği yapacak

BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI RIZA AKPOLAT, MARKA KONFERANSI VE WWF-DOĞAL HAYATI KORUMA VAKFI TÜRKİYE İŞBİRLİĞİYLE İSTANBUL’UN PLASTİK ATIĞINI AZALTMAK VE TÜKETİLEN PLASTİĞİ GERİ DÖNÜŞÜME KAZANDIRMAK İÇİN GELİŞTİRİLEN ‘PLASTİK AVCILARI İSTANBUL’ PROJESİNİN GALASINA KATILDI. İLK ETAPTA BOĞAZIN KARŞILIKLI İKİ İLÇESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK VE TÜM TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLMASI PLANLANAN PROJENİN PAYDAŞLARI AVRUPA YAKASINDA BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ANADOLU YAKASINDA İSE ÜSKÜDAR BELEDİYESİ OLDU.

Bilim avcıları her yerde

MİLLİ VE YERLİ DÜZENEKLERİ, GENİŞ KAPSAMLI İÇERİĞİ VE DÜZENLEDİĞİ ULUSLARARASI ETKİNLİKLERLE TÜRKİYE’DE ÖRNEK OLAN BURSA BİLİM VE TEKNOLOJİ MERKEZİ, (BTM) YURT İÇİNDEKİ BİRÇOK BİLİMSEL ORGANİZASYONA DA DESTEK VERİYOR.

Havran’ın fotoğraf avcıları

ARIŞMANIN LİSELER ARASINDA YAPILAN BÖLÜMÜNDE İSE, MUZAFFER LEMAN AKPINAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN UMUR EREN BİRİNCİ, ZAFER TUNÇER İKİNCİ OLURKEN, HAVRAN ANADOLU LİSESİ’NDEN EFSUN KABASAKAL ÜÇÜNCÜ, MEHMET ÇALIŞIR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ’NDEN İLHAN YENİÇERİ İSE MANSİYON ÖDÜLÜNÜ KAZANDI. ÖĞRENCİLER BELGELERİNİ VE ÖDÜLLERİNİ HAVRAN KAYMAKAMI ŞEREF AYDIN’DAN ALDILAR.