10.9 C
İstanbul
19 Nisan 2021

"Çocuklarımızı Haberleri

Bakan Selçuk: “Kurum bakımlarımızla da öncelikli olarak çocuklarımızı aile ortamına kavuşturmayı hedefledik”

İBB HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ RAMAZAN BAYRAMI’NDA TÜM VATANDAŞLARA YÖNELİK DÜZENLEDİĞİ BİRBİRİNDEN ÖNEMLİ ETKİNLİKLERLE UNUTULMAZ BİR BAYRAM DAHA YAŞATTI. YETİŞTİRME YURTLARINDA KALAN VE AYRILAN ÇOCUKLARI KORUMA VE SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (YETKİM) İŞBİRLİĞİ İLE ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ’NE BAĞLI KORUMA EVLERİ VE YURTLARDA KALAN ÇOCUKLAR İÇİN "KARDEŞ BULUŞMALARI BAYRAMLAŞMA PROGRAMI" DÜZENLENDİ. İBB MİNİATÜRK SOSYAL TESİSLERİ’NDEKİ ANLAMLI ORGANİZASYONA AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK BAŞTA OLMAK ÜZERE İBB YÖNETİCİLERİ İLE ÇOK SAYIDA ÇOCUK VE GENÇ KATILDI.

Başkan Yıldız: “Çocuklarımızı geleceğin şartlarına göre yetiştireceğiz”

ÖZGECAN ASLAN SEMT KONAĞINDA DÜZENLENEN PİLAV GÜNLERİ ETKİNLİĞİNE KATILAN BEYOĞLU BELEDİYE BAŞKANI HAYDAR ALİ YILDIZ, “ÇOCUKLARIMIZI GELECEĞİN ŞARTLARINA GÖRE YETİŞTİRECEK İLMİ, HİKMETİ, KÜLTÜRÜ VE İRFANI HEP BİRLİKTE BU SEMT KONAKLARIMIZDA VE OKULLARIMIZDA ÇOCUKLARIMIZA AŞILAYACAĞIZ” DEDİ.
- REKLAM -

Son Haberler

‘Yeni evlerde iş yaşam alanı da tasarlanmalı’

SAV Mimarlık kurucusu mimar Sasan Samadian, pandeminin iş ve ev yaşamını birleştirdiğine işaret ederek, “Yeni nesil mekansal organizasyonlarda ve...