10.5 C
İstanbul
18 Nisan 2021

"Depremin Haberleri

Kadıköy, depremin ardından yaraları birlikte sarıyor

Kadıköylüler, Elazığ ve Malatya’yı vuran 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Kadıköy Belediyesinin başlattığı “Kadıköy Paylaşıyor” yardım kampanyasına katkıda bulunmak için Kadıköy Belediyesinin Hasanpaşa’da bulunan binasına...

Kandilli Rasathanesi, İstanbul’da hissedilen depremin Marmara Denizi’nde saat 16.37’de, 4,7 büyüklüğünde 16.1 kilometre derinliğinde meydana geldiğini açıkladı.

Kandilli Rasathanesi, İstanbul’da hissedilen depremin Marmara Denizi’nde saat 16.37’de, 4,7 büyüklüğünde 16.1 kilometre derinliğinde meydana geldiğini açıkladı.

Depremin merkez üssünde hayat normale döndü

BALIKESİR’DE 5.0 BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ DEPREMİN MERKEZ ÜSSÜ OLAN AKÇAKÖY KIRSAL MAHALLESİNDE HAYAT NORMALE DÖNDÜ. DEPREME SEBEBİYLE GECEYİ SOKAKTA YAKTIKLARI ATEŞİN BAŞINDA GEÇİREN MAHALLE SAKİNLERİ, SABAH OLUNCA GÜNLÜK İŞLERİNE DEVAM ETTİ.

Depremin minik kahramanlarına Sultangazi Belediyesi’nden ödül

İSTANBUL'DA MEYDANA GELEN DEPREMDE SULTANGAZİ'DEKİ BİR OKULDA 2 MİNİK ÖĞRENCİ, BEDENSEL ENGELLİ ARKADAŞLARININ KOLLARINA GİREREK ONU, OKULDAN ÇIKARMIŞTI. SULTANGAZİ BELEDİYE BAŞKANI ABDURRAHMAN DURSUN DA MİNİK ÖĞRENCİLERİ ZİYARET EDEREK BİLGİSAYAR VE FORMA HEDİYE ETTİ.

Depremin psikolojik etkileri

MEDİCANA BURSA HASTANESİ UZMAN KLİNİK PSİKOLOG ECE ÖZÇIRAK, DEPREMİN PSİKOLOJİ ETKİLERİ HAKKINDA BİLGİLER VERDİ. ÖZÇIRAK, “EĞER Kİ VAR OLAN PSİKOLOJİK ETKİLER ZAMAN GEÇTİKÇE AZALMAK YERİNE ARTIŞ GÖSTERİYOR VE KİŞİNİN SOSYAL, İŞ VE AİLE HAYATINI OLUMSUZ YÖNDE ETKİLEMEYE DEVAM EDİYORSA BU DURUMDA VAKİT KAYBETMEDEN BİR RUH SAĞLIĞI PROFESYONELİNDEN DESTEK ALMAK KİŞİNİN BU DURUMLA BAŞ EDEBİLMESİNE YARDIMCI OLACAKTIR” DEDİ.

İstanbul’daki depremin en duygusal görüntüsü

İstanbul’da meydana gelen depremde Sultangazi’deki bir okulda 2 minik öğrenci, yürüme zorluğu çeken engelli arkadaşlarının kollarına girerek okuldan çıkardı. Yaşanan o anlar güvenlik kameralarına...
- REKLAM -

Son Haberler

Yıldız Teknik Üniversitesi 32 Öğretim Üyesi alıyor

Yıldız Teknik Üniversitesi'nin ilanda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile “Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atanma Yönetmeliği”nin ilgili hükümleri uyarınca...