İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yazı etiketleri “doğal”

“Doğal ekmek kilo aldırmaz”

ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA HASTALIKLARI UZMANI PROF. DR. ABDÜLKADİR ÖMER, "DOĞAL UNDAN YAPILAN EKMEK FİZİKSEL VE ZİHİNSEL SAĞLIĞI DESTEKLER, MİDE, BAĞIRSAK HASTALIKLARINI ÖNLER, DİYABET VE KOLESTEROLÜN KONTROLÜNE YARDIMCI OLUR" DEDİ.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya ile imzalanan anlaşmaya ilişkin, “Bu anlaşmayla Doğu Akdeniz’deki yetki alanımızı maksimum düzeye çıkardık. Ortak arama faaliyetleri gerçekleştirebileceğiz. Yunanistan, Mısır, İsrail ve Rum Yönetimi bu bölgede Türkiye’nin onayı olmadan doğal gaz hattı kuramaz” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya ile imzalanan anlaşmaya ilişkin, “Bu anlaşmayla Doğu Akdeniz’deki yetki alanımızı maksimum düzeye çıkardık. Ortak arama faaliyetleri gerçekleştirebileceğiz. Yunanistan, Mısır, İsrail ve Rum…

(Özel) Doğal güzellikleri ile bilinen Maşukiye, sonbaharda tatilcilerin ilgi odağı oldu

KOCAELİ’NİN KARTEPE İLÇESİNDEKİ DOĞAL GÜZELLİKLERİ İLE BİLİNEN MAŞUKİYE BÖLGESİ, SONBAHARIN TADINI ÇIKARTMAK İSTEYEN YERLİ VE ARAP TURİSTLERİN AKININA UĞRUYOR. İSTANBUL’UN YANI BAŞINDA DOĞAL GÜZELLİKLERİ İLE TURİSTLERİN AKININA UĞRAYAN BÖLGE HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ.