10.5 C
İstanbul
18 Nisan 2021

"Dünyadaki Haberleri

(Özel) NATO’nun belirlediği 42 testi geçen dünyadaki tek tüfeği milletvekilleri böyle test etti

MİLLİ SAVUNMA KOMİSYONU BAŞKANVEKİLİ REFİK ÖZEN MKEK TARAFINDAN ÜRETİLEN MİLLİ PİYADE TÜFEĞİ MPT 76'NİN NATO'NUN BELİRLEDİĞİ 42 STANDART TESTİNİ GEÇEN DÜNYADAKİ TEK TÜFEK OLDUĞUNU SÖYLEDİ. KESKİN NİŞANCI TÜFEĞİ BORA'YI DA TEST EDEN ÖZEN HEDEFİ 12'DEN VURDU. ÖZEN MİLLİ MUHARİP UÇAĞI TF-X'İNDE İLK UÇUŞUNU DA 2026 YILINDA YAPMAYI HEDEFLEDİKLERİNİ SÖYLEDİ.

Bakan Soylu: “Göç hadisesi dünyadaki yönsüzlüğün neticesidir”

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU, “ULUSLARARASI GÖÇ VE EKONOMİK UYUM” KONULU ÇALIŞTAYDA, “GÖÇ HADİSESİ NET BİR İFADEYLE DÜNYADAKİ YÖNSÜZLÜĞÜN NETİCESİDİR. 21. ASIR ULUSLARARASI SİSTEMİ VE GÜÇLÜ ÜLKELERİ YÖNSÜZ BİR ÇİZGİYE İTMİŞTİR” DEDİ.

EC BOXING Türk profesyonel boksunun dünyadaki temsilcisi

KURULUŞU, HENÜZ DOKUZ YILINI TAMAMLAMADAN DÜNYA ÇAPINDA DEV BAŞARILARA İMZA ATAN TÜRK BOKS KULÜBÜ EC BOXING, DÜNYANIN ÇEŞİTLİ ÜLKELERİNDE 45 BOKS GALASI DÜZENLEDİ. 6 DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU, 17 AVRUPA ŞAMPİYONLUĞU, 22 DÜNYA KITALAR ARASI ŞAMPİYONLUK VE SAYISIZ FARKLI ŞAMPİYONLUKLARI KAZANIRKEN, ÜÇ KEZ ÜST ÜSTE ALMANYA’NIN EN İYİ BOKS KULÜBÜ SEÇİLDİ. TÜRK BOKSÖRLERİ DE DÜNYA RİNGLERİNDE DEVLEŞTİRDİ.

Kamu Başdenetçisi Malkoç: “Dünyadaki bütün Ombudsmanlar ile temas halindeyiz”

KAMU BAŞDENETÇİSİ (OMBUDSMAN) ŞEREF MALKOÇ, DÜNYA GENELİNDE OMBUDSMANLIK ADIYLA BİLİNEN KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU'NUN ÖNEMİNE DEĞİNEREK, "TÜRKİYE'NİN EN GENÇ, GÜLEN YÜZÜ OLAN VE VATANDAŞ İLE İDARE ARASINDA BARIŞ KÖPRÜSÜ KURAN KURUMLARDAN BİRİYİZ" DEDİ.
- REKLAM -

Son Haberler

TÜGVA Gönüllüleri Süleymaniye Camii bahçesindeki ağaçları budadı

Balıkesir Türkiye Gençlik Vakfı (Tügva) gönüllüleri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Süleymaniye Camii bahçesindeki ağaçları budadı."Kainattaki herşey gibi,...