17.5 C
İstanbul
14 Nisan 2021

"Kalemini Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “İnsan gönlünü kıranların biz de partideki görevleriyle ilgili kalemini kırarız”

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, "MAKAMININ GÜCÜNE GÜVENEREK VATANDAŞA TEPEDEN BAKAN KİBİR ABİDELERİNİN BU DAVADA İŞİ OLMAZ. MİLLETİ KARŞISINA ALAN BİZİ DE KARŞISINA ALIR. UNUTMAYIN KİBİR EN BÜYÜK İSYANDIR. İNSAN GÖNLÜNÜ KIRANLARIN BİZ DE PARTİDEKİ, GÖREVLERİYLE İLGİLİ KALEMİNİ KIRARIZ" DEDİ.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: “Milleti karşısına alan bizi de karşısına alır. Kibir en büyük isyandır. İnsan gönlü kıranın partide kalemini kırarız.”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Milleti karşısına alan bizi de karşısına alır. Kibir en büyük isyandır. İnsan gönlü kıranın partide kalemini kırarız."

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Kalemini terör örgütleri emrine verenler bizim nezdimizde asla gazeteci olamazlar”

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, DENETİM ARACI OLMASI GEREKEN MEDYANIN SİYASETİ DİZAYN ETME VASITASI HALİNDE DÖNÜŞTÜRÜLMEMESİ GEREKTİĞİNİ BELİRTEREK, "HAKİKATEN TECELLİSİ İÇİN ÇALIŞMAK YERİNE, TEK GAYESİ İKTİDARI DEVİRMEK OLAN MUHTERİS BİR SİYASETÇİ GİBİ DAVRANANLARA DA GAZETECİ GÖZÜYLE BAKMIYORUZ. HELE HELE KALEMİNİ VE KAMERASINI TERÖR ÖRGÜTLERİ EMRİNE VERENLER BİZİM NEZDİMİZDE ASLA GAZETECİ OLAMAZLAR" DEDİ.
- REKLAM -

Son Haberler

Serhat Kırık Türkiye Şampiyonu oldu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü güreş takımı sporcularından Serhat Kırık, Antalya’da düzenlenen Gençler Türkiye Şampiyonasında 67 kiloda Türkiye Şampiyonu...