10.5 C
İstanbul
18 Nisan 2021

"Kendimi Haberleri

Paralimpik milli yüzücü İldem: “Suda kendimi özgür hissediyorum”

2020 TOKYO PARALİMPİK OYUNLARI’NDA TÜRKİYE'Yİ TEMSİL ETME HAKKI KAZANAN ELİF İLDEM, “NORMALDE YÜRÜYEMİYORSUNUZ, KOLLARINIZI KULLANAMIYORSUNUZ AMA SUDA ÖZGÜR HİSSEDİYORSUNUZ” DEDİ.

Ekrem İmamoğlu: “Kendimi bu şehrin insanlarına adayacağım ve gece gündüz çalışacağım”

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU, GÖREVİ DEVRALDIKTAN SONRA SEÇİM OTOBÜSÜ ÜZERİNDEN HALKA HİTAP EDEREK, “BENİM SEFER GÖREV EMRİM ÇIKTI. KENDİMİ BU ŞEHRİN İNSANLARINA, KENDİMİ BU ŞEHRİN ÇOCUKLARINA, GENÇLERİNE, ADAYACAĞIM VE SİZLER İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAYA SÖZ VERİYORUM” DEDİ.

‘Kendimi korumak için havaya ateş ettim’

BURSA'DA ARABASIYLA KAPILARININ ÖNÜNDEN GEÇERKEN TOZ ÇIKARDIĞI GEREKÇESİ İLE ARALARINDA TARTIŞMA ÇIKAN ÇİMEN ÇAYMAKLAR'I POMPALI TÜFEKLE ÖLDÜREN ZANLININ YARGILANMASINA BAŞLANDI. ÇIKTIĞI İLK DURUŞMADA KENDİSİNE KÜFÜR VE HAKARET EDENLERE KARŞI KORKUTMAK VE AİLEAİNİ KORUMAK MAKSADIYLA HAVAYA ATEŞ ETTİĞİNİ KİMSEYİ ÖLDÜRME PLANI OLMADIĞINI SÖYLEYEN ZANLININ TUTUKLULUK HALİNE DEVAM DENİLDİ.
- REKLAM -

Son Haberler

Yıldız Teknik Üniversitesi 32 Öğretim Üyesi alıyor

Yıldız Teknik Üniversitesi'nin ilanda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile “Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atanma Yönetmeliği”nin ilgili hükümleri uyarınca...