10.9 C
İstanbul
19 Nisan 2021

"Obeziteye Haberleri

Obeziteye zumba yaparak dikkat çektiler

OBEZİTEDEN KURTULANLAR VE KURTULMAK İSTEYEN HASTALAR MEDİCANA BURSA HASTANESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN KAHVALTI VE ZUMBA ETKİNLİĞİNDE BİR ARAYA GELDİ. GERÇEKLEŞTİRİLEN ETKİNLİKTE; OBEZİTE TEDAVİSİ GÖREN HASTALAR, OBEZİTE TEDAVİSİ GÖRMEYİ DÜŞÜNEN HASTALAR ZUMBA YAPARAK OBEZİTEYE DİKKAT ÇEKTİ.

Süper Lig ekipleri obeziteye dikkat çekti

SÜPER LİG EKİPLERİ, SAĞLIK BAKANLIĞI'NIN ORGANİZE ETTİĞİ 3-4 EKİM DÜNYA YÜRÜYÜŞ GÜNÜ VESİLESİYLE ÇOCUKLUK ÇAĞI OBEZİTESİNE DİKKAT ÇEKMEK AMACIYLA YAPILAN PROJEYE BÜYÜK DESTEK VERDİ.

Ümraniye Belediyesi’nden obeziteye karşı ücretsiz hizmet

ÜMRANİYE BELEDİYESİ, CAHİT ZARİFOĞLU KÜLTÜR MERKEZİ’NDE HAYATA GEÇİRDİĞİ ÜCRETSİZ DİYETİSYENLİK HİZMETİ İLE KİLO PROBLEMİ YAŞAYANLARA DAHA SAĞLIKLI BİR YAŞAM SUNUYOR.

Uzmanlar uyarıyor: “Obeziteye karşı glisemik indeksi düşük gıdalarla beslenin”

GIDA MÜHENDİSİ ECE DURU, 22 MAYIS DÜNYA OBEZİTE GÜNÜ'NDE DİKKAT ÇEKEN UYARILARDA BULUNDU. OBEZİTEYLE MÜCADELEDE ÖNE ÇIKAN EN ÖNEMLİ KONULARIN SAĞLIKLI BESLENME VE SPOR OLDUĞUNU VURGULAYAN DURU, "GLİSEMİK İNDEKSİ DÜŞÜK BESİNLERİ TERCİH ETMEK, UZUN DÖNEMDE DİYABET, KALP HASTALIKLARI VE HİPERİNSÜLİNEMİ GİBİ KRONİK HASTALIKLARIN OLUŞMA RİSKİNİ AZALTIR. BULGUR, BU ANLAMDA SOFRALARIMIZDAKİ EN BÜYÜK ZENGİNLİKLERİMİZDEN BİRİ" DEDİ.
- REKLAM -

Son Haberler

‘Yeni evlerde iş yaşam alanı da tasarlanmalı’

SAV Mimarlık kurucusu mimar Sasan Samadian, pandeminin iş ve ev yaşamını birleştirdiğine işaret ederek, “Yeni nesil mekansal organizasyonlarda ve...