17.5 C
İstanbul
14 Nisan 2021

"Payitaht Haberleri

Payitaht Çarşı’nın otomobil talihlileri belli oldu

BURSA TİCARET VE SANAYİ ODASI (BTSO) TARAFINDAN BU YIL DÖRDÜNCÜ KEZ GERÇEKLEŞTİRİLEN PAYİTAHT ÇARŞI ALIŞVERİŞ GÜNLERİ’NDE OTOMOBİL KAZANAN TALİHLİLER BELLİ OLDU.

Tarihi çarşıya ’Payitaht’ dopingi

BURSA TİCARET VE SANAYİ ODASI (BTSO) ÖNCÜLÜĞÜNDE 7 ASIRLIK GEÇMİŞE SAHİP TARİHİ ÇARŞI VE HANLAR BÖLGESİ’NDE DÜZENLENEN ‘PAYİTAHT ÇARŞI ALIŞVERİŞ GÜNLERİ’ SONA ERDİ. BTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI İBRAHİM BURKAY, 4 YILDA SÜRDÜRDÜKLERİ ALIŞVERİŞ GÜNLERİNİN BÖLGENİN İŞ HACMİNE 100 MİLYON LİRANIN ÜZERİNDE KATKI SAĞLADIĞINI SÖYLEDİ.

Bursa Kapalı Çarşıda ‘Payitaht’ Coşkusu Başladı

BURSA TİCARET VE SANAYİ ODASI (BTSO) LİDERLİĞİNDE BU YIL 4.’SÜ DÜZENLENEN ‘PAYİTAHT ÇARŞI ALIŞVERİŞ GÜNLERİ’NDE HEYECAN BUGÜN BAŞLADI. 7 ASIRLIK TARİHİ ÇARŞI VE HANLAR BÖLGESİNDEKİ İŞ HACMİNE ÖNEMLİ KATKI SUNACAK ORGANİZASYON, 5 EKİM 2019 TARİHİNE KADAR DEVAM EDECEK. AKREDİTE İŞYERLERİNDEN TOPLAMDA 100 TL’LİK ALIŞVERİŞ KARŞILIĞINDA ÇEKİLİŞE KATILAN MÜŞTERİLER, 10 OTOMOBİLDEN BİRİNİ KAZANMA FIRSATINA SAHİP OLACAK.

Payitaht Çarşı Alışveriş Günleri 5 Ağustosta başlıyor

BURSA TİCARET VE SANAYİ ODASI (BTSO) LİDERLİĞİNDE BU YIL 4.’SÜ GERÇEKLEŞTİRİLECEK ‘PAYİTAHT ÇARŞI ALIŞVERİŞ GÜNLERİ’ 5 AĞUSTOS PAZARTESİ GÜNÜ BAŞLIYOR.

“Payitaht Abdühamid” dizisi bazı ülkelerde yasaklı

SEVİLEN DİZİSİ "PAYİTAHT ABDÜHAMİD"DE TAHSİN PAŞA'YI CANLANDIRAN BAHADIR YENİŞEHİRLİOĞLU, DİZİNİN GERÇEK TARİHİ ANLATMASINDAN RAHATSIZ OLAN BAZI ÜLKELERİN DİZİYİ YASAKLADIĞINI VE HATTA TÜRKİYE'DE BAZI SİYASİ PARTİ VE KÖŞE YAZARLARININ DA, "PAYİTAHT ABDÜHAMİD"İN KALDIRILMASINI İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ.
- REKLAM -

Son Haberler

Serhat Kırık Türkiye Şampiyonu oldu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü güreş takımı sporcularından Serhat Kırık, Antalya’da düzenlenen Gençler Türkiye Şampiyonasında 67 kiloda Türkiye Şampiyonu...