İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yazı etiketleri “Şehir”

Adım adım akıllı şehir İnegöl’e

İNEGÖL BELEDİYESİ’NİN 2019 YILININ DEĞERLENDİRİLDİĞİ VE 2020 HEDEFLERİNİN KAMUOYU İLE PAYLAŞILDIĞI DEĞERLENDİRME TOPLANTISINDA KONUŞAN BELEDİYE BAŞKANI ALPER TABAN, “GELECEKTE ELEKTRONİK DENETİM SİSTEMLERİNİ, HATALI PARKLANMALARI YAKALAYAN KAMERA SİSTEMLERİNİ, HAVA KİRLİLİĞİ İLE İLGİLİ VERİ TOPLAYAN SENSÖRLERİ, ATIK TOPLAMADA KONTEYNERLERİN DOLULUK ORANLARINI BİZLERE BİLDİREN SENSÖRLERİN HAYATA GEÇTİĞİNİ DE GÖRECEĞİZ. TEKNOLOJİK ALTYAPI KURULUMUNU GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZDE DE AKILLI ŞEHİR UYGULAMASINI ADIM ADIM GERÇEKLEŞMESİNİ BU ŞEHİRDE DÖNÜŞTÜĞÜNÜ HEP BİRLİKTE GÖRÜYOR OLACAĞIZ” DEDİ.

İstanbul Şehir Ödülleri 2020 sahiplerini buluyor

İstanbul Şehir Ödülleri 2020, Türkiye’nin önde gelen firma ve iş adamlarının yanı sıra magazin ve sanat dünyasından birçok kişinin katılım göstereceği bir program ile Pazartesi…

Balıkesir’de Odalar ve Borsalar Marka Şehir projesine odaklandı

BALIKESİR TİCARET ODASI BAŞKANI RAHMİ KULA, BALIKESİR’İN ÇOK CİDDİ ANLAMDA DEĞERLİ ÜRÜNLERİ OLDUĞUNA DİKKAT ÇEKEREK “BUNLAR COĞRAFİ İŞARET ALAN ÇOK ÖNEMLİ ÜRÜNLERİMİZ. BALIKESİR’İN ODA VE BORSALARI OLARAK MARKA ŞEHİR BALIKESİR PROJESİ ÜZERİNDE ÇALIŞIYORUZ. BU DEĞERLİ ÜRÜNLERİNİ DAHA FAZLA DEĞERLİ HALE, DAHA KATMA DEĞERLİ, MARKA HALİNE GETİRMEK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ VAR. ONUN İÇİN 2020 YILI İÇERİSİNDE BUNLARLA İLGİLİ BİR LANSMANIMIZ OLACAK”DEDİ.