17.5 C
İstanbul
14 Nisan 2021

"Ülkemizi Haberleri

(Özel haber) Milli sporcu Serdar Koca: “Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz”

AKDENİZ OYUNLARI’NDA ÇİFT ERKEKLER KATEGORİSİNDE SERHAT SALIM İLE BİRLİKTE GÜMÜŞ MADALYA KAZANAN MİLLİ BADMİNTON SPORCUSU SERDAR KOCA, FRANSA’DA DÜZENLENECEK OLAN BADMİNTON AVRUPA TAKIM ŞAMPİYONASI’NDA ÇİFT ERKEKLERDE MÜCADELE ETMEYE HAK KAZANDI.

Çağlar Söyüncü: “Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz”

Milli futbolcu Çağlar Söyüncü, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’na katılarak Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.İngiltere Premier Lig takımlarından Leicester City’de forma giyen milli...

Bursalı liseliler ülkemizi temsil etti

DÜNYA'NIN EN BÜYÜK ARAŞTIRMA PROJE YARIŞMASI OLAN INTEL ULUSLARARASI BİLİM VE MÜHENDİSLİK YARIŞMASINDA (INTEL-ISEF) BU YIL MATEMATİK ALANINDA ÜLKEMİZİ BURSA TOFAŞ FEN LİSESİ ÖĞRENCİSİ İBRAHİM MUHAMMED ÇEVİK TEMSİL ETTİ. AMERİKA’DA GERÇEKLEŞTİRİLEN ETKİNLİĞE ÖĞRENCİYLE BİRLİKTE, GÜZİDE HAFIZ KIZ AİHL FİZİK ÖĞRETMENİ HAKAN ÖZKAYNAK DA DAVET EDİLDİ.

“YSK kararı üzerinden ülkemizi hedef alanların gayesi milletimizin kazanımlarını dinamitlemektir”

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, “İSTANBUL SEÇİMLERİYLE İLGİLİ YÜKSEK SEÇİM KURULUNUN KARARININ ARDINDA YAPILAN AÇIKLAMALARINDA AYNI BAKIŞ AÇISININ ÜRÜNÜ OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ. BURADA MESELE NE SANDIKTIR, NE MİLLİ İRADEDİR, NE DE TÜRKİYE’NİN DEMOKRASİ MÜCADELESİNE DESTEK VERMEKTİR. BİZDE HAKKIMIZI ARAMA MÜCADELEMİZİ VERDİK, YSK ONLARDA HAKLI KARARIMIZI TEYİT ETTİLER. YSK KARARI ÜZERİNDEN ÜLKEMİZİ HEDEF ALANLARIN GAYESİ MİLLETİMİZİN 17 YILLIK KAZANIMLARIMIZI DİNAMİTLEMEK, TÜRK DEMOKRASİNİN ALTINI OYMAKTIR” DEDİ.
- REKLAM -

Son Haberler

Serhat Kırık Türkiye Şampiyonu oldu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü güreş takımı sporcularından Serhat Kırık, Antalya’da düzenlenen Gençler Türkiye Şampiyonasında 67 kiloda Türkiye Şampiyonu...