11 C
İstanbul
19 Nisan 2021

"Unutmadık Haberleri

Esgin: “Türkan bebeği unutmadık”

AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLİ MUSTAFA ESGİN, BULGARİSTAN’IN 1984-1989 YILLARINDA TÜRKLERE YÖNELİK UYGULADIĞI ASİMİLASYONUN YILDÖNÜMÜNDE, DİRENİŞİN SEMBOLÜ ‘TÜRKAN BEBEK’ VE VEFÂT EDEN ŞEHİT SOYDAŞLARIMIZI ANMA MESAJI YAYIMLADI.

Başkan Arısoy: “Deprem gerçeğini hiç unutmadık”

BU YIL ZEYTİNBURNU’NDA 16’NCISI DÜZENLENEN YÖRESEL GÜNLER ŞÖLENİ’NİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİREN ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANI ÖMER ARISOY’UN GÜNDEMİNDE DEPREM VE KENTSEL DÖNÜŞÜM KONULARI VARDI. İLÇE SAKİNLERİYLE BİR ARAYA GELEN BAŞKAN ARISOY, ZEYTİNBURNU’NDAKİ KENTSEL DÖNÜŞÜMÜN HIZLANDIRILMASI KONUSUNDA YAPILAN ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİLER VERDİ.

Uğurdağ: “Unutmadık, unutturmayacağız”

İNEGÖL TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI YAVUZ UĞURDAĞ, 15 TEMMUZ HAİN DARBE GİRİŞİMİNİ UNUTMADIKLARINI VE UNUTTURMAYACAKLARINI BELİRTTİ.

Matlı: “Unutmadık, unutturmayacağız”

BURSA TİCARET BORSASI (BTB) YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖZER MATLI, 15 TEMMUZ HAİN DARBE GİRİŞİMİNİ UNUTMADIKLARINI VE UNUTTURMAYACAKLARINI SÖYLEDİ.
- REKLAM -

Son Haberler

‘Yeni evlerde iş yaşam alanı da tasarlanmalı’

SAV Mimarlık kurucusu mimar Sasan Samadian, pandeminin iş ve ev yaşamını birleştirdiğine işaret ederek, “Yeni nesil mekansal organizasyonlarda ve...