ziyaretinde Haberleri

Okul ziyaretinde çocuklarla maç yaptı

KARTAL BELEDİYE BAŞKANI GÖKHAN YÜKSEL, KARTAL BELEDİYESİ'NİN İLÇE GENELİNDE YÜRÜTTÜĞÜ BAZI ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEYEREK DENETLEMELERDE BULUNDU.

Aktaş’ın, Sertaslan ziyaretinde birlik ve beraberlik mesajları

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ALİNUR AKTAŞ, GEMLİK BELEDİYE BAŞKANI MEHMET UĞUR SERTASLAN’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ. AKTAŞ’A AK PARTİ İLÇE BAŞKAN VEKİLİ FERHAT DOĞAN VE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ, BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARI ZEYNEP AKIŞ SERİNTÜRK VE BAYRAM DEMİR DE EŞLİK ETTİ.

Süleyman Soylu Çatalca’da esnaf ziyaretinde bulundu

23 HAZİRAN İSTANBUL SEÇİM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA ÇATALCA’DA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNAN İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU, “HER ŞEY GÜZEL OLACAK” DİYEN BİR VATANDAŞA "HER ŞEY DAHA GÜZEL OLACAK" DİYE YANIT VERDİ.

Kırmızı devler okul ziyaretinde

BALIKESİR'İN BANDIRMA İLÇESİNDE BASKETBOLUN GELİŞMESİ İLE YAYILMASI ADINA ÇEYREK ASIRDIR FAALİYETLERİNİ SÜRDÜREN BANVİT BASKETBOL KULÜBÜ VE BANDIRMA KIRMIZI BASKETBOL KULÜBÜ, BU KAPSAMDA BANDIRMA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE ORTAKLAŞA DÜZENLEMİŞ OLDUĞU OKUL ZİYARETLERİNE ŞEHİT PİLOT ÜSTEĞMEN CEMİL KAYA ORTAOKULU İLE DEVAM ETTİ.
- REKLAM -

Son Haberler

Bursa, su tasarrufunda kararlı

BURSA - Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa’da ciddi bir su sıkıntısının bulunmadığını fakat şehirde tasarruf kültürünün oluşturulması...