Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7202
  % 0,59
 • EURO
  6,2996
  % 0,09
 • ALTIN
  276,5736
  % 1,63
 • BIST
  102.590
  % -0,47
2. Karasu Vakt-i Şiir Akşamları

2. Karasu Vakt-i Şiir Akşamları

2. Karasu Vakt-i Şiir Akşamları 24-25 Ağustos Cuma ve Cumartesi Günleri, Sakarya Yazarlar ve Şairler Derneğinin (SAYBİR) Katkılarıyla Karasu Sahil Parkta Düzenlenecek. SAKARYA – Karasu Sakarya Yazarlar ve Şairler Derneğinin (SAYBİR) katkılarıyla Karasu’da ikincisi düzenlenen “Vakti Şiir Akşamları” etkinliği şiirin yurt çapındaki ustalarını ve türkü severleri bir araya getiriyor. “Etkinlikler Devam Edecek” Vakti Şiir Akşamları […]

Booking.com

2. Karasu Vakt-i Şiir Akşamları 24-25 Ağustos Cuma ve Cumartesi Günleri, Sakarya Yazarlar ve Şairler Derneğinin (SAYBİR) Katkılarıyla Karasu Sahil Parkta Düzenlenecek.

SAKARYA – Karasu

Sakarya Yazarlar ve Şairler Derneğinin (SAYBİR) katkılarıyla Karasu’da ikincisi düzenlenen “Vakti Şiir Akşamları” etkinliği şiirin yurt çapındaki ustalarını ve türkü severleri bir araya getiriyor.

“Etkinlikler Devam Edecek”

Vakti Şiir Akşamları etkinliği hakkında açıklamalarda bulunan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Karasu Vakt-i Şiir Akşamlarının 2.sini gerçekleştirmenin büyük heyecanı içerisindeyiz. Şiir akşamları kapsamında Halkımıza güzel bir hafta yaşatacağımız kanaatindeyim. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Vakti Şiir Akşamlarına halkımızın yoğun ilgi göstereceğini ümit ediyorum. Önümüzdeki yıllarda da bu ve buna benzer etkinliklere ağırlık vereceğimizi özellikle belirtiyorum” dedi.

 

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?