• DOLAR
  5,7376
  %-0,09
 • EURO
  6,3511
  %0,01
 • ALTIN
  270,35
  %-0,18
 • BIST
  105.902
  %0,50
100. Yıl Coşkusunu Erciyes’in zirvesine kazıdılar

100. Yıl Coşkusunu Erciyes’in zirvesine kazıdılar

BANDIRMA BELEDİYESİ DAĞCILIK TOPLULUĞU ÜYELERİ VE AYNI ZAMANDA BELEDİYE PERSONELLERİ OLAN ELEKTRİK ETÜT BİRİMİ SORUMLUSU CİHAN BOZTUNÇ VE ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ TANSEL DEMİREL KAYSERİ”DE BULUNAN ERCİYES DAĞI’NIN ZİRVESİNE TIRMANDI

Booking.com

100. yılı kutlanan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından Erciyes Dağı Zirve Tırmanış etkinliği düzenlendi. Etkinliğe Bandırma Belediyesi Dağcılık Topluluğu Üyeleri ve aynı zamanda Belediye personelleri olan Elektrik Etüt Birimi Sorumlusu Cihan Boztunç ve Elektrik-Elektronik Mühendisi Tansel Demirel yer aldı.

Federasyon onaylı 25 Dağcının hazır bulunduğu etkinlikte sporcular geceden bölgede kamp attı. 19 Mayıs günü sabahın ilk ışıklarıyla başlayan 3 bin 917 metre yürüyüşün ardından zirveye varan sporcular Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Silah Arkadaşları ve Şehitler için saygı duruşunda bulundu ve ardından İstiklal Marşını hep bir ağızdan okudu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından sporcular günün anısına toplu fotoğraf çekinerek bu anlamlı organizasyonu ölümsüzleştirdiler.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com