İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

’15 yılda parmakla gösterilen bir belediye olduk’

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu; “15 Yılda parmak ile gösterilen bir belediye olduk” dedi.

 KOCAELİ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 15 yıldır sürdürdüğü başkanlık görevi, 31 Mart Pazar günü yapılacak seçimler ile sona eriyor. Başkan Karaosmanoğlu, Uluslararası Fuar merkezinde düzenlenen program ile belediye personeline veda etti. Başkan Karaosmanoğlu 15 yılda parmakla gösterilen bir belediye olduklarını ifade ederek” Ayrılsak da beraberiz” dedi.

PERSONELE VEDA

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun ev sahipliğinde yapılan programa Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Genel Sekreter Yardımcıları, AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Büyükakın, AK Parti İzmit Belediye Başkan adayı Sibel Gönül, daire Başkanları, Belediye iştirakleri genel müdürleri ve belediye personeli katıldı.

BAŞKAN KARAOSMANOĞLU’NA SÜPRİZ

Programın başında Kocaeli Büyükşehir Belediye Bandosu mini bir konser verdi. Bando Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na sürpriz yaparak Başkan Karaosmanoğlu’nun en sevdiği “Dertleri zevk edindim, bende neşe ne arar” adlı şarkıyı seslendirdi. Başkan Karaosmanoğlu da zaman zaman şarkıya eşlik etti. Başkan Karaosmanoğlu vatandaşların dertlerini dert edindik. Bu şekilde kentimize birçok hizmet kazandırdık” ifadelerini kullandı.

“KOCAELİ SEVDAMIZ HİÇ BİTMEYECEK”

Programda kısa bir konuşma yapan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu; “Hayatımın en anlamlı günlerinden birinde, bir aradayız. Hoş geldiniz. Safalar getirdiniz. Evet, ayrılıklar sevdaya dahil. Biz memlekete ömrünü adamış insanlarız. Kocaeli’ye sevdalıyız. Bu can, bu tende olduğu müddetçe, Kocaeli sevdamız hiç bitmeyecek. Her şeyin bir başlangıcı ve sonu vardır. Her gelen gider. Amaç gök kubbede hoş bir sada bırakmak. Hizmet ettiğiniz halkın duasını almak, en büyük kazancımız. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına 15 yıl önce bu göreve başladık. Dolu dolu bir 15 yıl geçirdik. Kentin en ücra noktalarına birlikte hizmet götürdük. Şuan Kocaeli’nin en büyük hizmet ailesiyiz. Hangi hizmeti, hangi projeyi hayata geçirdiysek altında sizin imzalarınız var. Ne yaptıysak birlikte başardık.” şeklinde konuştu. 

PARMAKLA GÖSTERİLEN BİR BELEDİYEYİZ

Başkan Karaosmanoğlu sözlerine şu şekilde devam etti “Kocaeli Sanayinin başkenti. Sanayi ile birlikte en çok göç alan il Kocaeli. Her yıl bu kentin nüfusu 50 bin kişi artıyor. Yaz kış demeden 15 yıl bu kente birlikte hizmet ettik. Bugün Türkiye’de Kocaeli Büyükşehir Belediyesi parmak ile gösterilen bir belediyedir. Bunu birlikte başardık. Ayrılsak ta beraberiz. Kocaeli’nin derdi, insanımızın derdi bizim derdimiz oldu. Onlara yol gösterdik, ellerinden tuttuk. Bu kente 15 yıl birlikte hizmet ettik. Ben çalışma arkadaşlarımdan, hizmet ettiğim arkadaşlarımdan razıyım. Rabbimde sizlerden razı olsun. Hakkınızı helal edin. Her biriniz ayrı bir değersiniz” açıklamasında bulundu.

BAŞKAN KARAOSMANOĞLU’NA PLAKET

Programın sonunda Gönüllü itfaiyeciler hizmetlerinden dolayı Başkan Karaosmanoğlu’na itfaiyeci yeleği, AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Büyükakın ve AK Parti İzmit Belediye Başkan adayı Sibel Gönül, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na plaket takdim etti.

Reklamlar

İlk yorum yapan siz olun

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan marmarabasin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.