Veri Politikası

 • DOLAR
  5,6913
  % 0,59
 • EURO
  6,3238
  % 0,90
 • ALTIN
  272,3742
  % -0,13
 • BIST
  103.072
  % 0,61
Ali İnci ‘Akıl sır ermiyor’

Ali İnci ‘Akıl sır ermiyor’

15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı Ali İnci,  ABD başkanı Trump’un Suriye toprağı olan Golan tepelerinin İsrail tarafından işgalini tanıması ve İsrail’in Gazze’yi bombalanmasına çok sert tepki göstererek “ Büyük şeytanla, küçük şeytan birleşti, insanlığa zulüm yapıyorlar “dedi. Akıl sır ermiyor Ali İnci Golan tepeleri’nin Suriye toprakları olduğunu bir kez daha vurgulayarak “Trump denen […]

Booking.com

15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı Ali İnci,  ABD başkanı Trump’un Suriye toprağı olan Golan tepelerinin İsrail tarafından işgalini tanıması ve İsrail’in Gazze’yi bombalanmasına çok sert tepki göstererek “ Büyük şeytanla, küçük şeytan birleşti, insanlığa zulüm yapıyorlar “dedi.

Akıl sır ermiyor

Ali İnci Golan tepeleri’nin Suriye toprakları olduğunu bir kez daha vurgulayarak “Trump denen ve işi gücü Dünya’yı huzursuz etmek, insanlığa dinamit koymak olan bu şahsın böylesine saçma şeyler yapmasına akıl sır ermiyor, zaten bu Golan tepeleri kararı Dünya’da hiçbir ülke tarafından kabul görmedi” şeklinde konuştu.

Yönetim olarak Kınıyoruz

Golan tepeleri konusunun tek taraflı ve haince bir karar olduğunu söyleyen Ali İnci şöyle devam etti, “ Biz 15 Temmuz Milli İrade Derneği genel merkez ve şubelerimiz yönetimi olarak bu kararı kabul etmiyoruz, şiddetle kınıyoruz. Konuya Dünyada ilk kez Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan en sert tepkiyi gösterdikten sonra tüm Dünya ülkeleri uykudan uyandı ve tepkilerini ortaya koydu, bu Trump denen kişinin İsrail ile ahbap çavuş ilişkileri ve kirli oyunları zaten apaçık ortada. Kendisini ve aldığı kararı ile İsrail’i bir kez daha nefret ile kınıyorum.”

Gazzenin bombalanması

Ali İnci açıklamasının son bölümünde Gazzenin bombalanmasına da sert biçimde tepki göstererek “ Müslümanları yıldıramayacaksınız ve yolundan çeviremeyeceksiniz, o bombalar bir gün sizin ve İsrailin başında patlayacak bunu iyi bilin” dedi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?