Alperen Ocakları’ndan basın açıklaması

Sakarya Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği İl Başkanı Erdem Ercan son günlerde sosyal medya’da çıkan paylaşımlara ilişkin basın açıklaması yaptı.

Erdem Ercan yaptığı açıklamada ‘Ülkemizin sancılı dönemlerden geçiyor olması ve hali hazırda sistemli bir şekilde devam edilen kurumumuzu ve değerlerimizi hedef alan, sosyal medya aracılığıyla yıpratma hedefli yürütülen kampanyalardan dolayı bir basın açıklaması yapmayı uygun gördük.

Orta-doğu’yu kaos topraklarına çevirenler bugün namlularını Türkiye’ye çevirmişleridir.Günlerdir Şehadete kavuşmuş Mehmetçiklerimizin haberleri ile acıya maruz kalırken,bir yandan da kanlarını topraklarına adamışlar için ruhlarımızı acılarımız ile güçlendiriyoruz.Ülkemizin bekası ve refahı için kefenleriyle dostluk yapan Mehmetçiğimize layık olmak adına kavgamızdan,duruşumuzdan ödün vermeyeceğiz.Gerektiği takdirde serden geçeriz fakat varoluş sebebimiz olan davamızdan asla.

Bizleri pis planlarına alet etmeye çalışan ve üzerimizde ebedi gölge olmayı hayal eden mekanizmalar bilmelilerdir ki;
Büyük Türkiye ve Türk milleti olarak Ergenekon’dan günümüze dek topraklarımızın ve aziz milletimizin üzerinde bölme,parçalama,yok etme odaklı gözlerin olmuş olmasına rağmen dirayetli ve inançlı tavrımızdan hiçbir zaman taviz vermedik vermeyeceğiz de.

Hakla dostluk yapan,zalimle cenk eden neslin devamı olan inancını zırh yapmış neferler olarak maruz kaldığımız tüm zulmün ve fitnenin karşısında savaşmayı ve şehadeti şeref sayarız.
Irki kavramları aramıza sokmaya çalışarak bizleri yıpratmaya,yıldırmaya çalışanların,başarıya ulaşacaklarını hayal etmeleri dahi gerçekleşmesi mümkünü olmayan gülünç bir beklentidir.
Yıllardır toplumumuzun hemen hemen tüm kesiminin farkında olduğu , yürütülen ve yürütülmüş olan bazı politikalar bu tehdide karşı tam manasıyla tampon oluşturulamamış olmasına rağmen bizler ülkemizin içerisinde ki vatanını seven,aslı ne olur ise olsun tüm yaşayanlarımız ile sadece vatandaş değil güçlü bağlarla birbirine kenetlenmiş büyük bir aileyiz.

Türkün,Kürdün,Boşnağın,Çerkezin,Lazın…. tek bir evde yaşıyor olmasıdır Türkiye.

Mevcut kardeşliğimizi bozma yolunda,aramıza bölücü ideolojileri araç kullanarak fitne tohumlarını serpmeye çalışanlara karşı kalplerimizi ve yumruklarımızı birleştirip vakti geldiğinde fitneci yılanların başını ezeceğiz.

Sakarya Alperen Ocakları olarak sosyal medyada maruz kaldığımız gerçekten uzak,hainlere yakışır üsluplar ile yapılan karalama çalışmalarından hoşnut olduğumuzu bildirmek isteriz.Kurum olarak kuruluşumuzdan bugüne dek verdiğimiz kavganın,hainleri rahatsız ediyor olmasının bizler açısında bir problem üretmediğini ve verdiğimiz mücadelenin ivmesini arttırarak İnancımız için bayrağamız için toprağımız için vatanseverlerimiz için kavgamızın Nizam-ı Alem’e kadar devam edeceğini bildirmek isteriz’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.