27 C
İstanbul

DİĞER HABERLER

Ayça Taşkent ‘Siyasetçiler için yerel basın büyük kazanç’

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Ayça Taşkent, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Taşkent Sakarya’nın sorunlarını dile getiren yerel basına teşekkür etti.

SAKARYA

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ayça Taşkent yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Sakarya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında Sakarya yerel basınının, kentin sorunlarını dile getirdiğini belirten Taşkent ” Sizler sayesinde kentimizde olan biteni ayrıntılı bir şekilde öğreniyoruz. Sizleri takip ederek gündemimizi belirliyoruz. Siyasetçiler için yerel basın büyük kazanç” dedi.

Bizi anlayan
CHP’nin güçlü bir şekilde iktidara hazırlandığını ifade eden Ayça Taşkent ” Biz tüm örgütlerimizle seçime hazırlanıyoruz. İlçelerle halkla iç içe programlar düzenliyoruz. Halkımızla birlikte, iktidara yürüyoruz” dedi. SGC Başkanı Sezai Matur da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve ” Bizi anlayan, bize değer veren siyasetçilerin varlığı bizi memnun ediyor” dedi.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

ATV ve UTV işletmeleri denetlendi

Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Turizm Amaçlı Sportif Faaliyetleri Yönetmeliği kapsamında oluşturulan heyet ile Kartepe’de faaliyet gösteren ATV...